W Galenie można wygrać Toyotę Aygo X

Odjazdowa loteria urodzinowa trwa w Galerii Galena w Jaworznie i cieszy się dużą popularnością. Do wygrania jest Toyota Aygo X.

REKLAMA

Jak przekonuje producent Toyota Aygo X to pojazd zainspirowany nowoczesnym, miejskim stylem, który charakteryzuje się wysoką pozycją za kierownicą, pewnością prowadzenia i zwinnością, a także kompaktowym, dwukolorowym nadwoziem.

Żeby taki pojazd móc wygrać, należy wziąć udział w Odjazdowej loterii urodzinowej Galerii Galena. Reguły są proste, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, zachować dowód zakupu i zarejestrować paragon na www.loteria-urodzinowa.pl lub w specjalnym punkcie w galerii i liczyć na łut szczęścia.

Niektórzy nie zwlekają i swoje paragony już rejestrują. W końcu samochód podoba się wielu osobom, które uważają go za bardzo elegancki. Inni snują już plany na to, co zrobią, gdy uda im się go wygrać w loterii. Jedna pani wygraną oddałaby swojemu mężowi, druga wsiadłaby od razu za kierownice, aby nim jeździć, a jeszcze inna zrobiłaby w końcu prawo jazdy, tak by ją zmotywowała ta wygrana.

Jedną z nagród głównych do wygrania w loterii urodzinowej galerii, oprócz samochodu, są także karty podarunkowe o wartości 2000 złotych oraz 1500 złotych. Ponadto codziennie za zakupy rozdawane są karty podarunkowe o nominałach 20, 50, 100, 200, 500, a nawet 1000 złotych.

W wydarzeniu można wziąć udział do 26 listopada 2022 roku.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki