REKLAMA
REKLAMA

Rodzinna włoska firma NovaBell podbiła światowy rynek jakością, indywidualnością i niepowtarzalnym wzornictwem płytek ceramicznych.

Oryginalność i solidność

NovaBell od zawsze była firmą rodzinną. Jej założyciel Silvio Bellei nawet nie przypuszczał, że jego projekt rozrośnie się na taką skalę. Dzięki skrupulatnemu podejściu do każdej produkowanej płytki ceramicznej, dbałości o jakość – firma zyskała światową reputację jako producent wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresu porcelanowego. To, co wyróżnia NovaBell to odważne wprowadzanie nowych pomysłów projektowych. Firma nie ogranicza swoich projektantów, dlatego w kolekcjach włoskiego granitu ceramicznego i płytek ceramicznych NovaBell można zaobserwować ogromną liczbę elementów dekoracyjnych różnego typu. Przez lata firma ulepszała swoje produkty, jednakowo, jeśli chodzi o formułę mieszanki, jak też format oraz trwałość płytek czy koloru. Dlatego płytki ceramiczne NovaBell są tak trwałe.

Zalety płytek NovaBell

Płytki włoskiej firmy doskonale uzupełniają wnętrze i podkreślają indywidualność lokatorów. Nieważne, czy potrzebujesz płytek do łazienki, kuchni czy do salonu. Jedną z zalet tych płytek jest różnorodność kolorów i kształtów. Zgodność z normami europejskimi, wykorzystanie w produkcji materiałów pochodzących z recyklingu, sprawia, że płytki NovaBell są produktem przyjaznym dla środowiska.

Włoskie płytki porcelanowe NovaBell są bardzo trwałe i łatwe w użyciu. Będziesz zaskoczony, gdy zapoznasz się z asortymentem producenta. Dla twojej wygody gres porcelanowy i płytki ceramiczne NovaBell są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach. Kolekcje pochodzące z NovaBell wyróżniają się też bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości produktów. To możliwość zyskania trwałej dekoracji powierzchni, bez konieczności wydawania olbrzymich sum. Wszystkie płytki są też produkowane wyłącznie z użyciem bezpiecznych, certyfikowanych i sprawdzonych materiałów. Płytki nie emitują brzydkich zapachów, są bezpieczne i mają pozytywny wpływ na nasz codzienny komfort.

Szeroki wybór płytek producenta NovaBell znajdziecie w ofercie sklepu Eurołazienki. Zapraszamy.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki