Turniej piłkarski w Galerii Galena cieszy się dużym zainteresowaniem

REKLAMA

Turniej piłkarski „W to mi graj. Piłkarskie ferie na sportowo” zorganizowany przez Galerię Galena oraz Akademię 2012 cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych piłkarskich talentów z Jaworzna.

REKLAMA

Galeria Galena oraz Akademia 2012, chcąc promować zdrowy tryb życia i miłość do futbolu, postanowiły, przez okres ferii, zorganizować młodym jaworznickim piłkarzom i piłkarkom turniej piłkarski.

Młodym piłkarskim adeptom taki sposób spędzania ferii bardzo przypadł do gustu. Szczególnie możliwość zdrowej, sportowej rywalizacji ma ich uznanie. Tak chłopcom, jak i dziewczynkom turniej bardzo się podoba, a poziom wszystkich uczestników jest według nich wysoki. Mecze są zacięte i pełne emocji, każdy, pomimo że to zabawa, chcę wygrać i nikt nie odpuszcza. Nawet najmłodsi są zdania, że tego rodzaju wydarzenie to świetny pomysł podczas ferii, szczególnie dla tych, którzy poza Jaworzno nie wyjechali.

Turniej rozgrywany jest codziennie od 16 do 20 stycznia 2023 roku między 11:00 a 17:00. Drużyny złożone z 2 zawodników dowolnej płci rywalizują w 3 rocznikach: 2010-2012, 2013-2015 oraz 2016 i młodsze. Mecze trwają około 4 minuty i wygrywa ten, kto oczywiście zdobędzie więcej goli.

Ponadto 20 stycznia dodatkowo zostanie rozegrany turniej dla rodzin, gdzie rodzic będzie mógł w duecie ze swoim dzieckiem stanąć do piłkarskiej rywalizacji. Przypuszczamy, że emocji w tym ekstra turnieju zdecydowanie nie zabraknie.

Wszystkim młodym bardziej i mniej sportowcom życzymy więc mnóstwa bramek i zwycięstw.

Więcej informacji:

16-20.01 | W to mi graj! Piłkarskie ferie na sportowo w Galerii Galena

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki