Gdzie na kebsa? Kto potestuje kebaby w Jaworznie?

REKLAMA

Jak widać, w Jaworznie wiele jest miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Czasami ciężko się zdecydować gdzie iść, bo nawet gdy chodzi o kebaba, opcji jest wiele.

Dlatego przygotowujemy dla Was nową serię, w której będziemy okoliczne lokale gastronomiczne testować i układać wielki ranking jaw.pl.

To nie jest najważniejsza informacja. Najważniejsze jest to, że Wy możecie nam w tym pomóc, wystarczy wysłać zgłoszenia na e-mail portal@jaw.pl i z tych, którzy to zrobią, zostaną wybrani szczęśliwcy, którzy w tych testach wezmą udział.

REKLAMA

Prosimy o maila z imieniem, nazwiskiem, ksywką oraz zdjęciem. Napiszcie też, dlaczego to właśnie Wy będziecie najlepsi w tej roli.

A może na początek warto pomyśleć o bohaterze naszej sondy ulicznej? Czyli o mocnym zawodniku, jakim są jaworznickie lokale serwujące kebab. Chcesz zostać testerem kebabowej oferty w naszym mieście? Chcesz przekonać się czy dasz radę spróbować wszystkich? A może różnorodność i ilość tego typu lokali w naszym mieście Cię przerośnie? Przekonaj się sam, zgłoś się do naszej zabawy i stwórz z nami WIELKI SMACZNY RANKING JAW.PL!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ