SP nr 8 zajęło II miejsce w konkursie „You Can Dance – nowa generacja 2”

REKLAMA

Uczniowie SP nr 8 w Jaworznie zajęli II miejsce w konkursie „You Can Dance – nowa generacja 2”. To świetny wyniki, chociaż do zwycięstwa brakło naprawdę niewiele głosów.

REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Jaworznie, mieszczącej się w dzielnicy Dąbrowa Narodowa zajęli II miejsce w konkursie „You Can Dance — nowa generacja 2”.

Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele, gdyż szkoła z Torunia, która konkurs wygrała, miała tylko 760 głosów więcej. Nie chodzi jednak o zwycięstwo, a o dobrą zabawę. Pani Dyrektor Agnieszka Rams dodaję, że — jest ogromnie dumna ze swoich uczniów oraz niesamowicie szczęśliwa, że taka niewielka jaworznicka szkoła jak ich, zdołała zająć drugie miejsce w konkursie ogólnopolskim.

W miniony weekend kończyło się głosowanie, więc dla wszystkich zainteresowanych konkursem był to wielce stresujący czas, pełen emocji i intensywności. W domach dzieci także wrzało od emocji i całe rodziny pracowały na to, aby ten sukces udało się osiągnąć.

To jednak nie koniec, powiedzenie — apetyt rośnie w miarę jedzenia — jest w tym przypadku bardzo trafne. Dzieci już planują start w kolejny konkursach, a także zapowiedziały, że za rok także wystartują w tym konkursie i tym razem na 100% wygrają.

Za drugie miejsce w konkursie szkoła otrzyma gratyfikację finansową, która zostanie wykorzystana przez podopiecznych Mariusza Kowalskiego i jego samego, na ich wybrane cele. Dyrektorka podkreśla jednak, że największym sukcesem można nazwać zaangażowanie mieszkańców Jaworzna, bez których nie udałoby się osiągnąć drugiego miejsca i zabłysnąć na arenie całego kraju.

Dzieci oraz cała szkoła chciała podziękować jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie, oraz Oliwierowi Dubielowi, który nakręcił i zmontował film, dzięki któremu osiągnęli sukces.

Czekamy więc na kolejne konkursy i trzymamy kciuki, aby tym razem dzieciaki stanęły na najwyższym stopniu podium. 

Uczniowie SP nr 8 w Jaworznie biorą udział w „You Can Dance – nowa generacja 2”!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki