niedziela, 19 maja, 2024

3,5-letnia Milenka walczy z nowotworem i potrzebuje naszego wsparcia

Strona głównaLudzie3,5-letnia Milenka walczy z nowotworem i potrzebuje naszego wsparcia

3,5-letnia Milenka walczy z nowotworem i potrzebuje naszego wsparcia

- Advertisement -

Milenka to 3,5-letnia dziewczynka, której w 2023 roku życie obróciło się o 180 stopni. Podczas kąpieli rodzice zauważyli w pachwinie dwa guzki, które okazały się nowotworem. Dlatego potrzebna jest pomoc, aby zapewnić dziewczynce jak najlepszą opiekę medyczną.

Milenka to energiczna, wesoła i psotna dziewczynka, która wraz z rodzicami wiodła spokojne życie. Wszystko jednak zmieniło się w marcu 2023 roku.

Podczas zwyczajne kąpieli rodzice zauważyli w pachwinie dwa guzki. Zaniepokojeni tym faktem zgłosili się do lekarza i od tego momentu ich codziennością stały się badania, wizyty u lekarzy, i pobyt w szpitalu w celu zdiagnozowania przyczyn zmian w węzłach chłonnych.

Diagnoza okazała się dla druzgocąca — Chłoniak Limfoblastyczny B-komórkowy 4. stopnia, ponieważ zajęty jest również szpik kostny. Od tego momentu ich domem stał się szpital w Zabrzu. 3,5-latka jest w trakcie chemioterapii, która ma na celu zniszczyć nowotwór. Jest to jednak bardzo wyniszczające dla młodego organizmu dziecka i powoduje wiele skutków ubocznych.

Celem rodziców jest stworzenie Milence jak najlepszych warunków do leczenia, dlatego proszą o wsparcie zbiórki, żeby pomóc dziewczynce w powrocie do zdrowia.

Jak pomóc dziewczynce?

Wystarczy wejść w link – Milenka walczy z Chłoniakiem – i przekazać dowolną kwotę na leczenie Milenki.

[vc_facebook]

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...