REKLAMA

Odkryj zalety bezpłatnej rehabilitacji w Jaworznie! W salonach Medical Moksa, zlokalizowanych na ulicy Sienkiewicza 11, znanej również jako ulica Kocia, możesz skorzystać z różnorodnych urządzeń rehabilitacyjnych zupełnie za darmo przez pół roku. Uniknij kolejek i skomplikowanych procedur – zabiegi są dostępne bez skierowania.

REKLAMA

Medical Moksa Jaworzno oferuje szeroką gamę aż 120 specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności płacenia za usługi. Nasza idea to udostępnienie naszych urządzeń każdemu klientowi, aby mógł doświadczyć ich skuteczności.

Czy wiesz, że każdy zabieg trwa 80 minut? W tym czasie pacjenci korzystają z urządzeń zawierających ceramikę Moksa, jednocześnie pracując nad swoim kręgosłupem.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, wystarczy zadzwonić na numer 798-345-600 i zarejestrować się na wybrany termin. Zabiegi odbywają się w godzinach od 8:00 do 16:00.

Nie przegap tej szansy, by zadbać o swoje zdrowie. Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów Medical Moksa w Jaworznie!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki