Baner z Tuskiem w Jaworznie to nieczysta gra – mówi jaworznianin, który zgłosił sprawe do PKW

REKLAMA

Baner z wizerunkiem Donalda Tuska w Jaworznie został zdjęty. Przyczynił się do tego jeden z mieszkańców naszego miasta, który zgłosił istnienie takiej „reklamy” Państwowej Komisji Wyborczej. To jest zagranie poniżej pasa – komentuje jaworznianin.

REKLAMA

Baner atakujący Donalda Tuska, który wisiał w Jaworznie przez kilka dni, został zdjęty. Jedną z osób, która poczuła się oburzona tym banerem, był mieszkaniec naszego miasta, który woli pozostać anonimowy.

Baner nie był podpisany przez żaden komitet wyborczy i było to bardzo denerwujące, gdyż wychodziło na to, że albo zielone ludziki, albo krasnoludki go zasponsorowały — komentuje mieszkaniec.

Jaworznianin nie mógł przejść obojętnie obok takiej „reklamy”, dlatego postanowił ją zgłosić do Państwowej Komisji Wyborczej oraz do biura poselskiego Wojciecha Saługi.

Mężczyzna uważa, że tego typu działania nie mają zbyt wiele wspólnego z uczciwą kampanią.

to jest takie wszystko poniżej pasa – mówi jaworznianin

Jesienne wybory parlamentarne coraz bliżej, więc możemy się spodziewać, że tego rodzaju banery z pewnością będą się jeszcze pojawiały w przestrzeniach miejskich, nie tylko w Jaworznie. W końcu czym bliżej 15 października tym gra wyborcza z pewnością się zaostrzy.

Baner atakujący Donalda Tuska w Jaworznie został zdjęty!

Baner atakujący Donalda Tuska w Jaworznie wzbudza emocje

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

16 KOMENTARZE

 1. Nie mógłby, bo PiSowska milicja razem z Ziobrową prokuraturą by go zajechali. Partia nie toleruje wrogich zachowań wobec swoich „słusznych” działań, dlatego lepiej pozostać w ukryciu.

  Widzę że nie znalazłeś gdzie „Donek non stop występuje z wizerunkami Jarka i pinokia”. A może masz na tyle jaj żeby się przyznać że to wymyśliłeś i zwyczajnie kłamałeś?
  Też nie? Coż, moralność ciemnego ludu pozwala kłamać, ale nie znizyć się do przyznania do błędu. Choć tutaj mowa o ordynarnym kłamstwie a nie przypadkowym błędzie.

  • Weź ty sobie posłuchaj co ględził twój guru kilka lat wstecz a co ględzi teraz zanim zarzucisz komuś kłamstwo. I oglądnij czasem co innego niż TVN to wtedy przejrzysz może na oczy. I nie chodzi mi tutaj o TVP bo są też inne bardziej obiektywne stacje.

   • Czyli jak pisałem odwagi brak. Kłamiesz jak każdy PiSlamista, ale odpowiedzialności za słowa brać nie potrafisz. Standard komuchów PiSowskich.
    Nie pisałeś o tym co „ględził” mój guru, tylko o wymachiwaniu podobniznami wodza Twojego ukochanego.

    Ciekawe skąd pomysł że to mój guru? Pasowało Ci to do retoryki i metody odwracania kota ogonem stosowanej przez tutejszego głównego PiSowskiego „inteligenta” Siwego? Wykazałem że ordynarnie kłamiesz i zamiast przyznać żeś kłamcą, wciskasz mi tu metodą pisowców standardowe bzdury o TVN i guru udając żeś obiektywny. Weź chłopie zbierz się na odwagę i przyznaj że kłamałeś, albo zrób to co Siwy w takiej sytuacji salwuj się ucieczką od meritum. Z tym że to drugie to kompletny upadek.

   • Wy PiSlamisci nie rozróżniacie zarzutu od udowodnionego faktu. Wytłumaczę choć to zapewne próżny trud: Gdyby to by zarzut bez pokrycia w faktach jawman przytoczył by kilka przykładów i byłoby po sprawie. A tak jak widzisz powyżej bełkota coś w stylu Siwego o TVN i guru zamiast przyznać że kłamał.
    Jasne czy wciąż mroki ciemnoty nie pozwalają na zobaczenie różnicy??

    Wam się już od tej propagandy wszystko wymieszało za fakty bierzecie fikcje mediów.

 2. Zostałem wywołany więc jestem.MAR obrona rudego przyjaciela Putina jest z góry skazana na niepowodzenie.Lepiej sobie daruj i wyluzuj. Jak to mówił pierwszy pijak III RP niejaki Kwacha o Donku ” Tusk jest wyjątkowo mściwy. Jest rudy i mściwy”.A ja dodam od siebie to oszust i klamca

 3. Siwy, zawsze skorzysta z okazji żeby po płuć jadem, ukazując niezwykle płytką głębie „swoich” przemyśleń opartych na wklejanie wciąż tych samych obelg wtloczonych mu przez „niezależne” PiSowskie media. Nic na temat, nic z sensem wciąż te same hasełka. Jak to już kiedyś zdiagnozowano nic ponad kopiuj/wklej Siwy z siebie nie wyciśnie.

  Jawman, ganicus nie bądźcie jak Siwy, on też uważa że bronię Tuska (pokażcie gdzie niby) kiedy ja jedynie wykazałem że jawman kłamał i nie ma odwagi się do tego przyznać. To że Siwego zrozumienie powyższego przerasta to wiadomo, ale w waszym przypadku liczę że podołacie wyzwaniu.

 4. Tak tak wszyscy się sprzysięgli przeciw dobremu Donaldowi .To muszą być ciemniaki z PIS nieprawdaż MAR. A tak na poważnie musisz brać lekarstwa które zalecił pan doktor bo oddziałowa znów nałoży ci ubranka bez rękawów i nie będziesz mógł klepać głupot na klawiaturze.

 5. No cóż o „waszym” intekekcie świadczą wasze wpisy. Twój np kolejny raz dowodzi że brak ci sensownych argumentów i nie potrafisz sensownie odpowiedzieć i znów bredzisz.

  Z pierwszym zdaniem jednak się zgodzę, cieszy że „ciemny lud” wie co sobą reprezentuje. Pozostaje pytanie co z tą wiedzą zrobicie.
  A, tylko może nie pisz w imieniu innych, prawdopodobnie sobie tego nie życzą.