REKLAMA

Hej, mieszkańcy Jaworzna! Czy jesteście gotowi na nowy rok szkolny? Jeżeli nie, mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Kreolandia, wcześniej znana jako Biuro-LAND, przeniosła się na ul. Matejki 25a i jest gotowa zaoferować Wam wszystko, czego potrzebujecie do rozpoczęcia roku szkolnego!

Dlaczego warto wybrać Kreolandię?

REKLAMA

Nie tylko znajdziecie u nas pełen asortyment artykułów szkolnych, ale również pomożemy Wam w skompletowaniu całej wyprawki. Co więcej, oferujemy 10% rabatu na pełną wyprawkę szkolną!

Wydłużone Godziny Otwarcia

Od 28.08 do 15.09 wydłużamy godziny otwarcia do 18:00, aby każdy zapracowany rodzic mógł nas odwiedzić i zrobić zakupy w dogodnym dla siebie czasie.

Prezentacja i Warsztaty

1 września organizujemy specjalną prezentację „Powrót do szkoły z e-markiem”. Będą pokazy znakowania zeszytów, książek, ubrań oraz warsztaty „Jak dobrze robić notatki?”. A dla najmłodszych mamy tatuaże!

Przy zakupach powyżej 50 zł, każdy klient otrzyma upominek w formie gratisu. To niespodzianka, którą warto odkryć!

Nowy Asortyment

Oprócz klasycznych artykułów biurowych i szkolnych, wprowadzamy również produkty kreatywne oraz asortyment firmy PartyDeco pod szyldem Let’s Party. Idealne dla tych, którzy chcą dodać trochę kreatywności do swojego życia!

Zakupy Online

Jeżeli wolicie robić zakupy z domu, odwiedźcie nasz sklep internetowy www.e-biuroland.eu dla artykułów biurowych i szkolnych oraz www.kreolandia.pl dla produktów kreatywnych i asortymentu Let’s Party.

Śledź Nas na Facebooku

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku Kreolandia Jaworzno, gdzie będziemy na bieżąco informować o nowościach i promocjach. https://www.facebook.com/KreolandiaJaworzno

Nie czekaj, odwiedź Kreolandię już dziś i zacznij nowy rok szkolny z uśmiechem!

Jaworzno, ulica Matejki 25a, Jaworzno.

Firma Biuro-LAND przeniosła swój sklep firmowy

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki