wtorek, 5 grudnia, 2023

Żart z TikToka skończył się pobiciem. Czterem młodym chłopakom grozi do 3 lat więzienia

Strona głównaNewsŻart z TikToka skończył się pobiciem. Czterem młodym chłopakom grozi do 3...

Żart z TikToka skończył się pobiciem. Czterem młodym chłopakom grozi do 3 lat więzienia

- Advertisement -

Żart z TikToka skończył się bójką w centrum Jaworzna. 4 młodzi jaworznianie usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Żart z TikToka nie do końca wyszedł czterem młodym mieszkańcom Jaworzna, którzy w poniedziałek 25 września około godziny 5:00 chcieli zrobić żart, który poznali na jakże popularnej platformie zwanej TikTok.

Czwórka jaworznian w wieku od 20 do 23 lat szła wczesnym rankiem ulicą Mickiewicza w Centrum, gdy spostrzegli zaparkowany samochód dostawczy i uznali, że idealnie nada się on na ich dowcip. Żart polegał po prostu na tym, że jeden z 20-latków otworzył drzwi pojazdu od strony pasażera, przeszedł przez szoferkę i wyszedł z drugiej strony drzwiami kierowcy. Psikus zaliczony i wydawać by się mogło, że sprawa zamknięta.

Innego zdania byli jednak właściciele samochodu dostawczego, którym ten żart w ogóle nie przypadł do gustu. Jak informuje nas sierżant sztabowa Justyna Wiszowaty z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie właściciel pojazdu dostawczego wraz z synem stanowczo zareagowali na to zdarzenie i doszło do utarczki słownej, która szybko przerodziła się w bójkę.

Policja podjęła interwencję i jeszcze tego samego dnia zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, a dnia następnego pozostałą dwójkę. Cała czwórka usłyszała już zarzut pobicia, a dodatkowo jeden z nich usłyszał zarzut uszkodzenia ciała jednego z poszkodowanych.

Śledczy jednak zbierają materiały procesowe i analizują monitoring, aby ustalić dokładny przebieg zdarzenia. Nie wykluczone, że to nie koniec sprawy.

Na tę chwilę całej czwórce grozi do 3 lat więzienia.

[vc_facebook]

Nikt nie reagował — dotarliśmy do świadka pobicia 16-latki w Jaworznie

 

- Advertisment -

Rafako otrzyma 8,5 mln zł z ubezpieczenia za uszkodzenie kotła w Elektrowni Jaworzno

W ramach ugodowego rozstrzygnięcia długotrwałego sporu, Rafako, renomowany producent kotłów i urządzeń ochrony środowiska dla energetyki, ogłosił zawarcie ugody z Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń oraz...

MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI W GALERII GALENA! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW

Ho, ho ho!  W najbliższą środę, 6 grudnia Galerię Galena odwiedzi Święty Mikołaj! W godz. 14:00-19:00 na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji: Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem i...

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...