Podwójny turniej brydża w Klubie To i Owo

0

Podwójny turniej brydża odbył się w Klubie To i Owo. Rywalizowali początkujący, jak i doświadczeni gracze. Emocji nie brakowało, a doświadczeni gracze walczyli o Puchar Prezesa Spółdzielni.

Podwójny turniej brydża odbył się w Klubie To i Owo we środę 25 października. Turniej nie tylko pozwolił na spędzenie miło czasu, ale także na połączenie pokoleń.

Pierwszy turniej przeznaczony był dla uczniów i uczestników projektu RAZEM prowadzonego przez Fundację Kobieca Przystań, który został dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz osób starszych Aktywni+. Projekt trwał 60 godzin, a początkujący gracze stawiali swoje pierwsze kroki pod okiem instruktorów Krystyny Warszawskiej oraz Henryka Kędzierskiego.

Wśród początkujących graczy nie brakowało entuzjazmu i radości z odnoszonych zwycięstw.

Następnie do gry przystąpili doświadczeni gracze, którzy od 6 lat regularnie spotykają się w klubie na partie. Był to turniej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik w Jaworznie. Prezes Maciej Bochenek po raz 3 wręczył puchar.

Brydż to niezwykle komunikacyjna gra, która sprawiła, że wiele osób w Klubie nawiązało nowe relacje. Gracze wzajemnie motywują się, a potem rywalizują w przyjaznej atmosferze.

Gratulujemy wszystkim graczom i trzymamy kciuki podczas następnych turniejów.

[vc_facebook]

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki