Podziękowania dla policjantów od mieszkańców w tragicznie zakończonej sprawie

0

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie wpłynęły początkiem tygodnia podziękowania dla jaworznickich kryminalnych.

Podziękowania dotyczą szybkiego odnalezienia i ujęcia sprawców pobicia, do komendanta przekazali je rodzice ofiary. Sprawa nie miała szczęśliwego finału – zaatakowany mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

W imieniu własnym i mojej rodziny, pragnę złożyć na Pana ręce serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie, a w szczególności dla policjantów z Zespołu Operacyjnego Wydziału Kryminalnego.

Wskazani funkcjonariusze, pod dowództwem Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Pana asp. szt. Remigiusza Jóźwika, w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem doprowadzili do szybkiego ustalenia i ujęcia sprawców śmiertelnego pobicia mojego syna. Działania Policji w tym trudnym dla mnie okresie, wykazywana empatia, rzetelne informowanie o przebiegu postępowania, a także zebranie dowodów, które pozwoliły wobec
sprawców na zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowych aresztowań, wykazały, że funkcjonariusze jaworznickiej Komendy, którymi Pan kieruje, to wysokiej klasy: specjaliści. Pragnę zatem pogratulować Panu Komendantowi tak dobrych i profesjonalnych policjantów.

Przekazując Panu Inspektorowi oraz podległym funkcjonariuszom i pracownikom Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie wyrazy najwyższego szacunku i uznania, proszę o przyjęcie życzeń dobrego zdrowia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym – pisze mieszkaniec miasta w imieniu swoim i rodziny.

źródło: KMP Jaworzno

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki