wtorek, 5 grudnia, 2023

Spektakl LA BOMBE w Jaworznie. Prawdziwie bombowa komedia

Strona głównaPopularneSpektakl LA BOMBE w Jaworznie. Prawdziwie bombowa komedia

Spektakl LA BOMBE w Jaworznie. Prawdziwie bombowa komedia

- Advertisement -

Zapraszamy na LA BOMBE prawdziwie bombową komedię, która już 18 listopada o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków!

Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, wspaniałych aktorów, pięknej scenografii i niesamowitej muzyki. Ten spektakl z pewnością sprawi, że będziecie się śmiać do łez!
Historia opowiada o małżeństwie Caroline i Stéphane, którzy po dwunastu latach małżeńskiej współpracy postanawiają wyjechać na Korsykę, aby odpocząć i ponownie zakochać się w sobie. Jednak nie wszystko idzie według planu.


CAROLINE jest w środku „poporodowej” depresji, czuje niechęć do otoczenia i odczuwa irracjonalną zazdrość. ALBAN, przyjaciel rodziny, jest uporczywym biegaczem, którego właśnie porzuciła żona, stając się zarazem uosobieniem wszystkich obaw Caroline. STÉPHANE, sfrustrowany psycholog, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i zatrudnia opiekunkę na czas wakacji, aby pomóc swojej żonie.


Wprowadzenie SAM, opiekunki z Londynu, wywołuje burzę emocji. Sam jest nie tylko zmotywowana, ale również dwujęzyczna, co czyni ją idealnym kandydatem do zatrudnienia, a przy tym jest też niezwykle atrakcyjna, jednak ma również skrywany sekret.
Atmosfera robi się gorąca, a relacje pomiędzy bohaterami stają się coraz bardziej skomplikowane. STÉPHANE i ALBAN zaczynają rywalizować o względy Caroline, podczas gdy ona sama jest przegrzana emocjonalnie. W skrócie, cała ta sytuacja to prawdziwa „bomba”!
Nie możecie przegapić tej niesamowitej komedii, która będzie rozśmieszać Was do łez! Weźcie swoich przyjaciół, partnerów lub rodzinę i przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i świetnej rozrywki. Niech LA BOMBE stanie się najgorętszym spektaklem sezonu w Jaworznie!

Obsada w Jaworznie:

Anna Czartoryska-Niemczycka

Maria Wieczorek

Cezary Pazura

Wojciech Błach

Reżyseria: Sambor Czarnota

Zapraszamy WWW.IDEAART.COM.PL

BILETY: https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=la-bombe-jaworzno-18-listopada-2023

 

- Advertisment -

MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI W GALERII GALENA! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW

Ho, ho ho!  W najbliższą środę, 6 grudnia Galerię Galena odwiedzi Święty Mikołaj! W godz. 14:00-19:00 na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji: Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem i...

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...