piątek, 12 kwietnia, 2024

Nowa lodziarnia w Jaworznie

Strona głównaNewsNowa lodziarnia w Jaworznie

Nowa lodziarnia w Jaworznie

- Advertisement -

W Jaworznie powstała nowa lodziarnia. Dziś na Rynku nastąpiło wielkie otwarcie lodów ,,KarmeLove”, które przyciągnęły wiele mieszkańców, jak i osób odwiedzających nasze miasto.

Na Rynku w Jaworznie powstała lodziarnia ,,KarmeLove”. W piątek, 29 marca nastąpiło wielkie otwarcie, które przyciągnęło wielu mieszkańców Jaworzna, a także osoby będące w odwiedzinach w naszym mieście.

Właściciele z okazji otwarcia przygotowali dla klientów kilka promocji jak na przykład darmowa posypka, czy kolorowy wafelek. Takie atrakcje będą obowiązywać przez cały weekend, bo również w święta lodziarnia będzie otwarta. Właściciele serdecznie zapraszają w tym okresie na porcję lodów.

To już trzeci lokal ,,KarmeLove” na Śląsku. Ich lody można zjeść również w Katowicach oraz Tychach.

,,KarmeLove” serwuje lody rzemieślnicze własnej produkcji w wielu smakach. Od tych tradycyjnych jak śmietanka, czekolada czy truskawka po te bardziej nietypowe jak oreo, grylażowe, czy kinder bueno. W ich ofercie są również napoje jak kawa, herbata, czy lemoniada.

Wielu mieszkańców do lodziarni przyciągnęły balony przed wejściem. Chcieli przetestować nowy lokal w mieście i od razu im się spodobał. Zakupione lody bardzo im smakowały i z pewnością jeszcze nie raz na nie przyjdą. Korzystna jest dla nich również lokalizacja lodziarni. Ze względu, że mieści się na Rynku, będą chcieli do niej przychodzić. Szczególnie w zbliżającym się okresie letnim.

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...