Zawodnicy Satori Jaworzno z kolejnymi medalami pucharu Polski w ju-jitsu

0

W sobotę 02 marca w miejscowości Góra odbył się Puchar Polski w Ju-jitsu. W prestiżowych zawodach organizowanych przez Polski Związek Ju-jitsu Sportowego udział wzięło prawie trzystu zawodników z trzydziestu klubów z całej Polski. W mocno obstawionym turnieju świetnie spisali się zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno, prowadzeni do boju przez trenerów Łukasza Prokse oraz Marka Tarabure, którzy w konkurencjach fighting oraz newaza zdobyli liczne medale.

W najmłodszych grupach wiekowych młodzików U14 i juniorów młodszych U16 świetnie zaprezentowali się wojownicy jaworznickiego klubu tocząc wiele widowiskowych walk. Złote medale wywalczyły Alicja Surowiak kat. -63kg i Julia Sośniak kat. -63kg. Drugie miejsca zajęli Miłosz Królczyk kat. -48kg oraz Szymon Kałuża kat. -62kg, natomiast Adam Łąka zajął trzecią lokatę w kat. -62kg. Równie dobrze  zaprezentowali się nasi juniorzy U18 i młodzieżowcy U21, którzy stoczyli niezwykle wyrównane boje walcząc z krajową czołówką. Pierwsze miejsca wywalczyli Adela Niciarz kat. +70kg i Karol Durlak kat. -62kg. Drugie lokaty zajęli Hanna Kałuża kat. -70kg, Kamill Durlak kat. -62kg oraz Szymon Łąka kat. -77kg. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

źródło: Satori Jaworzno