27. edycja Wyścigu Rowerów Górskich już w przyszłym miesiącu

0

1 kwietnia rozpoczęły się zapisy na 27. Wyścig Rowerów Górskich, planowany na 25 maja. Wydarzenie organizuje Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Miejsce startu, mety oraz biura zawodów znajduje się na terenie OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej, tak jak w poprzednim roku. Uczestnicy rywalizować będą na trasie z szutrowymi, piaszczystymi i leśnymi drogami, na której mogą napotkać naturalne przeszkody takie jak piach, korzenie czy kamienie. Na trasie znajdą się również punkty kontrolne, których pominięcie skutkować będzie dyskwalifikacją. Trasa nie będzie zamknięta dla innych użytkowników drogi, co oznacza możliwość spotkania innych pojazdów i pieszych.

Zainteresowani uczestnictwem muszą wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową, która wynosi 40 zł dla uczestników spoza Jaworzna i 30 zł dla mieszkańców Jaworzna. Płatności należy dokonać na konto podane w regulaminie. Na liście startowej znajdą się osoby, które dokonają zarówno rejestracji, jak i opłaty. Po osiągnięciu limitu zgłoszeń, rejestracja zostanie zamknięta.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki