I kolejka Jaworznickiej Ligi Szóstek Salos

0
SONY DSC

Za nami I kolejka JLS Salos 2024. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 7, a pierwszym meczem była potyczka ATJ Jaworzno z Maszoperią. Obie drużyny rozpoczęły spotkanie dość zachowawczo, pierwsza bramka wpadła dopiero pod koniec pierwszej połowy. W drugiej już było więcej konkretów, a finalnie Maszoperia pokonała rywali 5:1. W następnym meczu względnie szybko, bo już w 5 minucie, Eko Świry wyszli na prowadzenie, jednak w drugiej połowie wymiana ciosów sprawiła, iż ostatecznie musieli uznać wyższość zespołu Madboys. Spadkowicz z pierwszej ligi – OPJ Art-Com Jaworzno pewnie rozprawił się z Piłkarskim Jaworznem (9:1). Spotkanie Fortuny Podłęże z zespołem Hammer zostało przełożone.

Potyczka drużyn PSV Podłeże i Team Spirit, to jedyny mecz minionej niedzieli, w którym bramkarz jednego z zespołów zachował czyste konto. PSV pokonuje rywali 5:0 i tym samym odgryza się za porażki z poprzedniego sezonu. MCKiS Jaworzno przegrywa z Chłopakami z Kościołów 1:8. No Name pokonuje drużynę S.W.A. 8:3, a król strzelców minionych rozgrywek w ramach ligi futsalu – Karol Jaromin – otwiera swoje konto strzeleckie czterema trafieniami, co czyni go najskuteczniejszym zawodnikiem po pierwszej kolejce. W ostatnim meczu natomiast beniaminek I ligi (Polskok Chrzanów) uległ Lambadzie 4:6.