piątek, 12 kwietnia, 2024

Jakie upominki podczas eventów sprawdzają się najlepiej?

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrzneJakie upominki podczas eventów sprawdzają się najlepiej?

Jakie upominki podczas eventów sprawdzają się najlepiej?

- Advertisement -

Organizacja zarówno wewnętrznych eventów firmowych, jak i uczestnictwo w dużych konferencjach czy targach, wymaga od osób zajmujących się takimi działaniami podjęcia szeregu decyzji. Dotyczą one nie tylko doboru menu czy też lokalizacji stanowiska na hali targowej, ale również szeregu innych kwestii. Jedną z nich jest dobór odpowiednich upominków zarówno dla pracowników, jak i zainteresowanych współpracą z taką firmą kontrahentów. Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej podczas eventów? Podpowiadamy.

Jak dopasować upominki do charakteru eventu?

Organizując event lub planując uczestnictwo swojej firmy w większej konferencji czy też na targach bądź innych wydarzeniach branżowych, warto pomyśleć, w jaki sposób zaprezentować swoją markę potencjalnym klientom. Jedną ze starszych, lecz wciąż skutecznych strategii marketingowych, jest przekazywanie zainteresowanym kontrahentom drobnych upominków. Istotne jest jednak, by były one wyposażone w logo naszej firmy, a dodatkowo, by były na tyle funkcjonalne, aby takie osoby chciały je wykorzystywać. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw decyduje się na to, by zamówić logowane notesy firmowe, długopisy, ołówki, kalendarze czy torby. Wszystkie te produkty są na tyle uniwersalne i funkcjonalne, że z pewnością zostaną wykorzystane przez obdarowaną osobę. W związku z tym będą one pełniły funkcję reklamy naszej firmy. Taki drobny upominek to również miły gest, który sprawi, że potencjalny klient będzie pamiętał o naszym przedsiębiorstwie.

Wybierając upominki, powinniśmy dopasować je do charakteru eventu. Jeżeli nasza firma będzie uczestniczyła na przykład w targach czy konferencji, świetnym dodatkiem dla klientów mogą być na przykład notesy firmowe. Tego typu produkty sprawdzą się nie tylko na wydarzeniach dla klientów, ale również podczas eventów organizowanych dla pracowników. Notatniki z logo wręczone im w ramach upominku, z pewnością przydadzą im się nie tylko w pracy, ale i w domu, a także w wielu innych sytuacjach. Warto elementy takie jak na przykład notatniki firmowe, włożyć również do większej paczki, zawierającej kilka gadżetów reklamowych. Na przykład w torbie z logo możemy umieścić nie tylko notes ale również logowany długopis, kalendarz, brelok, a także dodatkowe przedmioty. Wszystko zależy od charakteru wydarzenia, a także budżetu, jakim dysponujemy.

Dlaczego funkcjonalne upominki najlepiej sprawdzają się podczas eventów?

Upominki takie jak na przykład notesy na zamówienie z logiem firmy, długopisy, breloki, kubki, torby, kalendarze i wiele innych gadżetów, które wyróżniają się funkcjonalnością, cieszą się największym zainteresowaniem wśród zainteresowanych naszą ofertą osób. Dlatego uczestnicząc w targach lub innych wydarzeniach branżowych, warto zaopatrzyć swoje stanowisko w logowanie gadżety. Nawet jeżeli klient nie skorzysta z naszej oferty, to otrzymując od nas funkcjonalny gadżet, z pewnością będzie go używał. Dzięki temu nie tylko nie zapomni o naszej firmie, a więc istnieje możliwość, że w sytuacji kiedy będzie potrzebował skorzystać z usług naszego przedsiębiorstwa, wybierze właśnie naszą ofertę, ale również nieświadomie będzie ją reklamował. Wykorzystując elementy takie jak notesy firmowe, długopisy czy też torby wśród innych osób, będzie zwiększał świadomość naszej marki. Bardzo często wystarczy, że zauważymy logo jakiejś firmy właśnie na torbie, notesie, długopisie czy kubku i już zaczynamy ją kojarzyć jako znane i zaufane nam przedsiębiorstwo. Dlatego podczas późniejszych decyzji zakupowych, istnieje duża szansa, że klient, który już wcześniej widział dane logo, zainteresuje się właśnie naszą ofertą.

Na jakie upominki stawiać podczas różnego rodzaju eventów?

Jeżeli nie wiemy, jakie wybrać gadżety, które będziemy rozdawać potencjalnym klientom lub kontrahentom na evencie, zawsze stawiajmy na praktyczne przedmioty codziennego użytku. Warto wybierać więc takie przedmioty, które uczestnicy będą mogli wykorzystać już podczas konferencji. Bez wątpienia na tego typu wydarzeniach przydatne są notatniki firmowe, ale również długopisy czy specjalne podkładki. Warto stawiać również na upominki ekologiczne. Wiele osób zwraca szczególną uwagę na dbałość o środowisko. Dlatego uczestnicy różnego rodzaju eventów, doceniają prezenty o charakterze ekologicznym. Gadżety takie jak na przykład notesy firmowe z recyklingu, mają więc praktyczne zastosowanie, a jednocześnie przekazują ważne wartości ekologiczne.

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...