Reklama

Air Bricks Family na 34. Finale WOŚP

Stoisko do wspólnej zabawy oraz układania czy zimowa wioska z klocków - tak podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezentowała się firma Air Bricks Family.

Podczas wydarzenia Joanna oraz Rafał Kurowscy przygotowali specjalną strefę budowania, w której dzieci mogły usiąść i tworzyć konstrukcje według własnej wyobraźni. Jednym z najczęściej budowanych tego dnia motywów było serduszko dla Orkiestry.

Dzieciaki lubią klocki. Zresztą miłość do klocków zostaje, jak widać w moim przykładzie, bardzo długo. Odkąd przyszliśmy, w zasadzie cały czas mamy pełny stół i dzieci bawią się non stop. Jest obłożenie, jest fajnie. Dorośli też bawią się z nami - mówi Rafał Kurowski. 

Reklama

Na stoisku odwiedzający mogli również zobaczyć zimowa wioskę. 

Mamy również taką małą wystawę z zimowej wioski Air Bricks Family, z najświeższym zestawem – można powiedzieć, że jeszcze ciepłym – dom Kevina czy dom McCallisterów. Z kultowej komedii, którą chyba każdy zna. Wiadomo, po wiosce musi jeździć pociąg, więc u nas też jeździ. Dookoła są gadżety dla dzieciaków: naklejki, wizytówki, zakładki - mówi Rafał Kurowski. 

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/01/2026 09:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama