Reklama

Festiwal Energii - rozstrzygnięcie konkursu na facebooku

AWAP
26/06/2014 09:59

Już niebawem, w ramach Festiwalu Energii, do naszego miasta zawitają znani i lubiani artyści. Wśród nich: Kate Ryan, Budka Suflera, TSA, Kamil Bednarek, Mesajah, Strachy na Lachy, Cała Góra Barwinków, Bob One & Bas Tajpan, Offensywa, Apteka, KOX, Mandat, Jerry"s Fingers Xtermination.


W ubiegły poniedziałek na naszym profilu facebook ogłosiliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwa karnety i dwa bilety na sobotę. Aby wziąć w nim udział prosiliśmy o udostepnienie informacji o konkursie oraz napisanie jakiego koncertu wyczekujecie najbardziej i dlaczego? Bez wątpienia najwiekszą popularnością cieszyła się Budka Suflera i Kamil Bednarek. Nie brakowało również miłych słów o Kate Ryan i Mesajah.
Naszym zdaniem na nagrodę w postaci karnetu zasłużył Pan GRZEGORZ PAŁASZ, który napisał wiersz o swoim ulubionym zespole:

"Kiedy gra Budka Suflera
niezwykła jest atmosfera
bo to zespół znany od lat
chyba na cały świat.
I teraz w Jaworznie zagrają,
a że zawsze czadu dają
to i ja chcę tam być
i koncertem długo żyć.
Śpiewać z Nimi wniebogłosy,
aż mi staną wszystkie włosy,
tańczyć, szaleć, podskakiwać
i kurteczką wymachiwać."

Drugi karnet wędruje do Pana MATEUSZA DĄBROSIA, dając mu w ten sposób możliwość przeżycia niesamowitych emocji na koncercie naszych "polskich Stones"ów".

Natomiast Pan KRYSIAN KOT i Pan ZBIGNIEW WIDLARZ będą mieli okazję zobaczyć Kate Ryan na żywo i otrzymują po bilecie na sobotę.

Bilety na Festiwal Energii będą do odebrania w punkcie informacyjnym w pierwszym dniu festiwalowym za okazaniem dowodu tożsamości - legitymacji lub dowodu osobistego.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałe osoby zachęcamy do śledzenia informacji o konkursach na jaw.pl i na naszym facebooku-u. Będzie jeszcze wiele okazji wygrania darmowych wejściówek na Festiwal Energii.

[vc_facebook type="standard"]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama