Reklama

Jest wyrok w sprawie próby przejęcia SM Górnik

AWAP
10/05/2016 13:15

Wracamy do sprawy próby przejęcia Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik z 2014 roku. 6 maja Sąd Okręgowy w Katowicach wydał nieprawomocny wyrok, z którego wynika, że wszystkie uchwały podjęte przez „nowy” zarząd, który próbował przejąć Spółdzielnię, są nieważne.


Przypomnijmy – ponad 2 lata temu doszło do próby przejęcia Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik i odwołania zarządu i rady nadzorczej. Wówczas grupa kilku osób wtargnęła nawet do siedziby Spółdzielni na Osiedlu Stałym. Z wyroku zadowolenia nie kryje Maciej Bochenek.

Wyrok jest na razie nieprawomocny.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama