Reklama

Krwiodawcy tłumnie przed Galeną

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
07/07/2020 12:46
Dar życia, czyli krew popłynęła od jaworznian podczas lipcowej akcji krwiodawczej. Tuż przed rozpoczęciem akcji przed Galena w centrum Jaworzna ustawiła się kolejka krwiodawców.
Podczas pandemii zapotrzebowanie na krew jest bardzo duże, a ograniczenia, które wyeliminowały kilka terminów, spowodowały, że banki krwi nadal mają wielkie potrzeby.

Galeria Galena jako współorganizator akcji udostępnia miejsce w centrum Jaworzna zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aby każdy zainteresowany w bezpieczny sposób mógł wziąć udział w akcji. Często zdarza się również, że przypadkowe osoby widząc tak wielkie zainteresowanie oddawaniem krwi, dopytują na jakich zasadach mogą pomóc w kolejnych akcjach.

Krwiodawcy czują się bezpiecznie, dzięki wprowadzonym zaleceniom sanitarnym akcja może być prowadzona w sposób zapewniający bezpieczeństwo krwiodawcom oraz personelowi medycznemu.

Cieszy postawa osób, które regularnie oddają krew. Ich dar, często ratuje życie innym osobom.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do