Reklama

LKS Ciężkowianka nie do zatrzymania. Pewna wygrana 10:0

LKS Ciężkowianka Jaworzno odniosła siódme zwycięstwo w tym sezonie. Młodzi sportowcy, którzy jak na razie są niepokonani, wygrali aż 10:0 z drużyną z Sosnowca.

W meczu 7. kolejki 4. ligi  Śląskiego Związku Tenisa Stołowego LKS Ciężkowianka Jaworzno pokonała UKS Huragan II Sosnowiec, czym kontynuuje znakomitą passę bez porażki. Spotkanie odbyło się we wtorek, 18 listopada w Jaworznie.

W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili: Adrian Bieniek (kapitan), Dawid Szot, Sylwester Januszko, Marian Melczyk, Zdzisław Milewski i Franciszek Łysak, a zespół prowadził koordynator-trener Józef Lenartowicz.

Wielkie gratulacje.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Aktualizacja: 19/11/2025 17:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do