Reklama

Turniej tenisowy z okazji Dni Jaworzna

AWAP
18/06/2019 22:28
W dniach 15-16.06.2019 przeprowadzono turniej tenisa ziemnego z okazji Dni Jaworzna 2019.
W kategorii kobiet zawodniczki uzyskały następujące miejsca po zaciętych pojedynkach : 1 miejsce Bobrowska A., 2 miejsce Łąka E, 3 miejsce Olchawa A.

Zawodniczki otrzymały puchary i drobne pamiątki ufundowane przez Wydział Promocji , Kultury i Sportu UM Jaworzno.

Wśród mężczyzn rozegrano gry w grupach,  półfinały  oraz finał turnieju, w którym spotkali się: Taraska J vs Darkowski M. Zwycięzcą pojedynku został Darkowski M 2:1(6:4;1:6;6:3), pojedynek o 3-cie miejsce pomiędzy Natonek J vs Tetych A zostanie rozegrany w terminie późniejszym ze względu na złe warunki atmosferyczne. Zawodnicy także otrzymali puchary i pamiątki.


JTT serdecznie dziękuje uczestnikom zawodów za udział, oraz Wydziałowi Promocji , Kultury i Sportu UM Jaworzno za zakup pucharów i upominków.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama