Reklama

Urodzeni w Jaworznie

AWAP
10/02/2014 08:35
W ubiegłym tygodniu w jaworznickim szpitalu urodziło się pięcioro dzieci. Poniżej prezentujemy galerię z bobasami. Gratulujemy rodzicom, a maluchom życzymy dużo zdrowia.

Blanka Izabella Layer ur 3-20 córka Izabelli i Marcina wazy 3000g i mierzy 51cm


Dominika Jaromin ur 3-2 córka Ewy i Grzegorza wazy 3390g i mierzy 53cm


Eliza Gładysz ur 4-2 córka Marty i Sebastiana wazy 3150g i mierzy 54cm


Paweł Zając ur 7-2 syn Moniki i Tomasza wazy 3000g i mierzy 54cm


Piotr Andrzej Dmytrenko ur 3-2 syn Agnieszki i Andrija wazy 4100 i mierzy 61cm




W dniu 03.02.2014 w miłej atmosferze przyszła na świat nasza pierwsza córka Dominika. Przebieg porodu oraz cały pobyt w szpitalu przeminął pod znakiem ciągłej, fachowej i rzeczowej opieki ze strony całego personelu medycznego oddziału położniczego. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza córeczka przyszła na świat w jaworznickim szpitalu choć jesteśmy rodziną z Sosnowca. Życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za wszystko.

Grzegorz i Ewa z córeczką Dominiką

 

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do