Do czego służy mały otwór w drzwiach? Odpowiedź na to przekorne pytanie można uzyskać już w ten piątek (20 lutego). Wtedy to w Domu Kultury w Jeleniu o godz. 19:00 będzie miał miejsce spektakl teatralny pt. “Wszystko przez judasza”.
Sztuka opowiada o perypetiach dwóch małżeńskich par, mieszkających na tym samym piętrze, wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. w spektaklu wystąpią: Olga Borys, Katarzyna Jamróz, Tadeusz Chudecki, Artur Dziurman.
W związku z tym wydarzeniem ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwa pojedyncze biletu na ten właśnie spektakl. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywał się serial komediowy, o perypetiach czterech przyjaciół i ich gospodarza, który przyniósł popularność Oldze Borys? Poprawna odpowiedź, to oczywiście: „Lokatorzy”. Wśród nadesłanych wiadomości wylosowane zostały: EDYTA SADOWSKA i RENATA GUZIAK. Gratulujemy wygranej! Bilety będą do odbiory w Domu Kultury w Jeleniu przed spektaklem za okazaniem dowodu tożsamości.
[vc_facebook type="standard"]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze