Reklama

Z okazji górniczego święta życzenia od Radnych Klubu Koalicji Obywatelskiej

Z okazji górniczego święta
wszystkim Pracownikom Kopalni
i ich Rodzinom wszelkiej pomyślności
oraz wytrwałości w ciężkiej
i niebezpiecznej pracy
życzą:
Maciej Bochenek, Renata Chmielewska,
Janusz Ciołczyk, Ewa Głąbik, Dorota Guja,
Grzegorz Piętak, Tomasz Sędor,
Barbara Sikora, Barbar Ziętek.
Radni Klubu
Koalicji Obywatelskiej
Niech Święta Barbara
nieustannie otacza Was swoja opieką



[vc_facebook]

 
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama