Jaworznicka Izba Gospodarcza po raz drugi rozpoczęła konkurs „Przedsiębiorcze Jaworzno”. Finał tegorocznej edycji planowany jest na listopad, poznamy wtedy najlepszych przedsiębiorców i firmy z terenu miasta. Wnioski można składać do 23 września. Zarząd JIG właśnie ogłosił skład kapituły konkursowej oraz regulamin zmagań.

Laureaci zostaną wybrani w kategoriach:

REKLAMA

• Jaworznicka Firma Roku 2018 (za całokształt – za najbardziej dynamiczny rozwój w danym roku, za innowacyjny produkt, za wejście na nowy rynek, wyjście poza województwo);
• Jaworznicki Przedsiębiorca 2018 (nagroda dla menadżera);
• Firma Społecznie Odpowiedzialna 2018 (za działania CSR i na rzecz ekologii, redukcji niskiej emisji).
• Jaworznicka Firma Usługowa 2018 (za działalność w sektorze usług)
• Jaworznicka Firma Produkcyjna 2018 (za działalność w sektorze produkcyjnym)

Nagrody dla firm przyznawane będą w dwóch grupach: małe firmy (do 50 pracowników) i duże firmy (powyżej 50 pracowników).

Nagroda dla menadżera przyznawana będzie w jednej ogólnej kategorii. W efekcie w danym roku będzie dziewięciu laureatów.

14 sierpnia zarząd Izby ogłosił skład kapituły, która wybierze tegorocznych laureatów. Znaleźli się w niej: Jerzy Zamarlik, Wiesław Pieczonka, Wiesław Głowacz, Mateusz Łętowski, Stanisław Tokarski, Paweł Silbert i Wojciech Saługa.

– To już druga edycja „Przedsiębiorczego Jaworzna”. Konkurs promuje ideę przedsiębiorczości, lokalne firmy i ich produkty. Zachęcam wszystkich przedsiębiorców, także niezrzeszonych w naszej Izbie, do składania wniosków, formularze dostępne są na naszej stronie internetowej. Można zgłosić swój podmiot lub wskazać inną firmę. Zależy nam na licznym udziale lokalnych przedsiębiorstw, na szerokiej promocji idei przedsiębiorczości – mówi Jerzy Zamarlik, prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej.

Zgodnie z regulaminem konkursu – kandydatury można zgłaszać do 23 września. Następnie kapituła w każdej kategorii wyłoni finalistów. Te osoby i firmy będą prezentowane m.in. w lokalnych mediach do listopada, kiedy kapituła zbierze się ponownie, by wybrać laureatów. Statuetki dla najlepszych zostaną wręczone na uroczystej gali w listopadzie.

Projekt „Przedsiębiorcze Jaworzno” to kompleksowa inicjatywa JIG. Obok konkursu trwają również szkolenia dla przedsiębiorców i młodzieży oraz akcja promocyjna, propagująca ideę przedsiębiorczości oraz jej znaczenie dla miasta i mieszkańców.

Relacja z gali roku 2017.

Poznaliśmy najlepszych przedsiębiorców w Jaworznie

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki