Stomatolog Tatiana Jamróz Szłapa najlepsza w plebiscycie jaworznickie Orły Stomatologii

Konkurs branżowy Orły poszerzono w tym roku o plebiscyt Orły Stomatologii. O lokacie w tym plebiscycie decydują wyłącznie opinie internautów. W tegorocznej edycji plebiscytu najlepszy w Jaworznie okazał się gabinet dr n. med. stomatolog Tatiany Jamróz Szłapy. Z pewnością ta wygrana to ogromna radość i powód do dumy.

REKLAMA

Stomatologia to profesja niełatwa. Nie każdy może, ba nie każdy chce być stomatologiem. Jest to zajęcie wymagające określonych predyspozycji. Jakimi cechami powinien się wyróżniać dobry stomatolog?

Istotne są relacje pomiędzy stomatologiem a jego pacjentem. Atmosfera w gabinecie musi być przyjazna. Jedną z ważniejszych umiejętności stomatologa jest zapanowanie nad „dentystyczną fobią” pacjenta. Jak to się robi?

Każdy szanujący się stomatolog trzyma rękę na pulsie. Żadne profesjonalne nowości umknąć mu nie powinny. Szkolenia, sympozja, lektura zawodowej prasy – oto codzienność dobrego stomatologa.

Dla każdego nagrodzonego plebiscyt Orły Stomatologii jest potwierdzeniem profesjonalizmu, zaangażowania i szczególnych zawodowych predyspozycji.

Praktyka dentystyczna
dr n. med. Tatiana Jamróz Szłapa
ul. Spacerowa 1
tel. 609 956 057

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ