Najpopularniejsi Sportowcy roku 2019 w Jaworznie – Przemysław Starzycki

Znamy najpopularniejszych sportowców, reprezentujących Jaworzno w roku 2019. Plebiscyt zorganizowany przez gazetę Co Tydzień, portal jaw.pl dobiegł końca.

REKLAMA

Niestety, z powodu pandemii koronawirusa na razie nie możemy zaprosić na uroczystą galę finałową. My znamy już finalistów, tym samym chcielibyśmy przybliżyć państwu sylwetki najpopularniejszych sportowców w Jaworznie, oczywiście nie zdradzając lokat, na których się uplasowali. Dwie kategorie wiekowe i piętnastu sportowców, z którymi postaramy się porozmawiać w najbliższym czasie.

Pierwszym naszym rozmówcą był Przemysław Starzycki, specjalizujący się w biegach przeszkodowych. Przemek reprezentuje zespół Harpagan Beast, który w ubiegłym roku zdobył wiele nagród i wyróżnień. Biegi przeszkodowe, to nie lada wyzwanie. Biega się „po błocie i płocie”, wynik końcowy zależy nie tylko od sprawności, ale i od taktyki przyjętej na dane zawody. Przemek to również zawodnik Klubu Biegacza MCKiS z Jaworzna. Tutaj najbardziej odnajduje się w biegach średnio dystansowych. Lider grupy Harpagan Beast, trener personalny i co najważniejsze – wiecznie uśmiechnięty optymista.

Przemka Starzyckiego witamy w gronie najpopularniejszych sportowców roku 2019.

jargal

Sponsor główny plebiscytu

Sponsor plebiscytu

 

Sponsorem nagrody w plebiscycie dla dorosłych jest Browar Bury

Pozostali sponsorzy

Wojciech Saługa, poseł na Sejm RP

Nagrody dla sportowców ufundowali:

 

 

 

 

 

 

 

 

Anka Woźniak – trener mentalny, terapeuta, coach kryzysowy, psycholog sportu;

Klub Radnych Koalicja Obywatelska Jaworzno

Teresa Kondoszek, radna Rady Miejskiej w Jaworznie

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki