Tym razem pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu. Tym samym akcja Plogging Jaworzno – dbam o swoją okolicę miała być przeniesiona na inny termin. Na miejscu zbiórki pojawiło się jednak kilku zapaleńców i wspólnie w niedzielne przedpołudnie ruszyli z centrum Os. Gigant z workami na śmieci.

REKLAMA

Nie straszna im była pogoda, a chęć truchtania i sprzątania okolic Gigantu wzięła górę. „Nie jesteśmy z cukru i śmieci też nie są z cukru”. Tym razem uczestnicy akcji prowadzonej przez Przemysława Starzyckiego napełnili aż 90 worków na śmieci różnymi odpadami. Wysprzątano tylko niewielką połać lasku między Os. Gigant a Leopoldem. Kolejna akcja już w przyszłą niedzielę, tym razem na Skałce. Więcej informacji na facebook: Przemek Starzycki – Choose Yourself oraz w grupie Plogging Jaworzno

jargal

ploggingploggingplogging

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Uważam, że ostateczna nowelizacja tej ustawy powinna iść w kierunku odbioru każdego odpadu z terenu „producenta”, przez wyznaczone podmioty w terminach dogodnych dla obu stron. W przeciwnym razie zawsze pojawi się pokusa – „nie pojadę na PSZOK, wybieram krzok.