Spółdzielnia Górnik – problem z miejscami postojowymi na parkingach swoich zasobów

Spółdzielnia mieszkaniowa Górnik próbuje rozwiązać kolejny problem, który zgłaszają mieszkańcy ich zasobów. Głównie chodzi o parking przy PH 72 na Osiedlu Podłęże, problem z możliwością zaparkowania przez osoby najmujące lokale i klientów Pawilonu.

REKLAMA

Miejsca są zajmowane przez lokatorów z pobliskich bloków i innych miejsc. Parking jest dla klientów i najemców lokali Pawilonu, dlatego spółdzielnia podjęła działania, by problem parkowania w tym miejscu rozwiązać.

Podjęte przez spółdzielnie działania mają charakter swego rodzaju testu, który w przypadku pozytywnego rezultatu będą wdrażane w innych miejscach, będących własnością Spółdzielni, gdzie również pojawia się problem z parkowaniem.

Na Osobę naruszającą regulamin parkingu zostanie nałożony protokół opłaty parkingowej. Taka osoba może w ciągu 3 dni odwołać się od nałożenia protokołu i jeżeli okaże zrozumienie, kara może zostać anulowana. Natomiast kierowcą, który zlekceważy protokół, zajmie się policja, która ukaże go z tytułu wyłudzenia miejsca parkingowego.

Aktualnie trwa 7-dniowy termin karencji, w celu zapoznania się z regulaminem parkingu. Po upływie tego czasu rozpocznie się patrolowanie parkingu.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki