Pieniążki dla rodziny ze Szczakowej z programu „Nasz Nowy Dom” przekazane

Wbrew pozorom, pomaganie innym bywa czasem kontrowersyjnym tematem, na szczęście każdy z nas, może pomagać i to całym sercem. Pamiętać należy, że bezinteresowne pomaganie innym jest często źródłem gigantycznej satysfakcji i sprawia, że stajemy się szczęśliwszymi ludźmi.

REKLAMA

Tak było w przypadku pani Jesiki Dubiel, która oglądając program Nasz Nowy Dom, zobaczyła rodzinę ze Szczakowej, otworzyła swoje serce i postanowiła wspomóc ją jeszcze bardziej, bo jak nam powiedziała, zasługują na jeszcze więcej dobrego w życiu. Zorganizowała zbiórkę pieniężną dla rodziny na portalu Pomagam.pl

Chcieliśmy pokazać jaka wdzięczność, radość, łzy szczęścia płynęły od rodziny w chwili przekazywania pieniążków, ale niestety nie mogliśmy.

Pani Jesika też kiedyś otrzymała pomoc od ludzi i właśnie czuła w sercu, że chce taką pomoc zaoferować innym.

Jak powiedziała nam pomysłodawczyni zbiórki, po okazanej pomocy przez Polsat, po wyremontowaniu przez nich domu, rodzina spotkała się z ogromną nienawiścią innych ludzi. Dlaczego?

Pani Jesika podkreśliła, że doskonale wie jak ciężko się mieszka na „Koszarach”, jednak są tam też rodziny, które żyją normalnie, ale pomocy potrzebują, tak właśnie, jak ta rodzina.

Wielu ludzi nie chce pomagać, ponieważ sami są niezadowoleni ze swojego życia. Takie osoby często myślą, że jak już kiedyś będę bogaty i szczęśliwy to zacznę wspierać innych. Należy jednak pamiętać, że taki schemat myślenia bywa bardzo złudny. Nawet kiedy sami nie jesteśmy najszczęśliwszymi osobami na świecie, to pomoc innym może wyzwolić w nas ogromne pokłady pozytywnej energii. Dajmy dla innych więcej miłości, zrozumienia nie bójmy się pomagać.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki