Gabinet Stomatologiczny dr n. med. Tatiany Jamróz Szłapy otrzymał certyfikat Bezpiecznej Placówki Medycznej

W czasach pandemii pacjenci szczególnie dokładnie wybierają gabinety stomatologiczne. Istotne jest dla nich to jak gabinet przestrzega obostrzeń sanitarnych chroniąc zarówno pacjenta, jak i personel medyczny. Nie bez znaczenia jest to czy gabinet otrzymał certyfikat potwierdzający jego starania o bezpieczeństwo pacjenta.

REKLAMA

Taki certyfikat Bezpiecznej Placówki Medycznej otrzymał jaworznicki Gabinet Stomatologiczny dr n. med. Tatiany Jamróz Szłapy. Certyfikat przyznaje prestiżowy Instytut Badań Marki z Sosnowca.

Dr Tatiana Jamróz Szłapa z certyfiktem

Instytut ocenił działania prewencyjne gabinetu podczas udzielania świadczeń medycznych dla ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem oraz zapewnienia bezpieczeństwa biologicznego pacjentom, lekarzom i personelowi medycznemu. Istotne w ocenie gabinetu było również bezpieczne ustalanie wizyt, pacjent umawiany jest na konkretną godzinę, a przed umówieniem oceniany jest stan jego zdrowia. Sprzęt medyczny i gabinet są regularnie dezynfekowane. Wszystkie powierzchnie dotykowe (np. biurka, lady, stoły, klamki, poręcze) są regularnie przecierane płynem dezynfekującym. Lekarze i personel medyczny używa środków ochrony osobistej – jednorazowych maseczek i jednorazowych rękawiczek. Personel dezynfekuje ręce przed i po wizycie każdego pacjenta. Ponadto gabinet realizuje dodatkowe zasady ochrony – pomiędzy osobami zachowany jest dystans 1,5 m, środki dezynfekcji umieszczone są w łatwo dostępnych miejscach, ograniczona jest liczba osób towarzyszących pacjentom, jeśli pacjentem jest dziecko wchodzi wyłącznie z jednym opiekunem.

– Dokładamy wszelkich starań, aby nasz gabinet był bezpieczny dla Pacjentów zawsze i pod każdym względem – mówi dr n. med. Tatiana Jamróz Szłapa. – Serdecznie zapraszamy wszystkich Pacjentów potrzebujących pomocy stomatologicznej do kontaktowania się z nami, a my dołożymy starań by nie tylko zapewnić Pacjentom profesjonalną pomoc, ale i by czuli się Państwo u nas bezpiecznie w każdej sytuacji i każdym czasie.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki