REKLAMA

Wybór idealnego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Mnogość inspiracji oraz pomysłów, które są w internecie to z pewnością duża podpowiedź. Oczywiście warto z niej skorzystać, jednak w każdym przypadku sprawdzą się najlepiej uniwersalne podarunki. Fantastyczną opcją jest ulubione whisky, wino lub piwo kraftowe. Dodatkowo piękne opakowanie na alkohol dopełni całości. I tutaj pojawia się kolejny problem – jak zapakować wytrawne trunki na prezent?

Proste czy designerskie opakowanie na alkohol? Co wybrać?

Alkohol można wręczyć bliskiej osobie zarówno jako główny prezent, jak i dodatek do prezentu. W opinii wielu osób jest to podarunek, który świetnie sprawdzi się na każdą okazję. W zależności od niej można go włożyć do standardowego opakowania na alkohol lub bardziej designerskiego, czy też własnoręcznie robionego, co oczywiście dodatkowo podkreśli wagę całej uroczystości.

Najprostszym sposobem dekoracji alkoholu jest owinięcie go kolorową tkaniną, papierem ozdobnym lub celofanem. Dodać do tego można jeszcze wstążeczkę, kokardę lub inne zdobienie. Możliwości jest bardzo dużo. Bardzo dobrym pomysłem jest także opakowanie na alkohol w postaci torebki papierowej, która dostępna jest na rynku w wielu formatach, kolorach i wzorach. Zamiast standardowych opakowań coraz częściej stosuje się kartonowe pudełka oraz worki z tkaniny.

Jak elegancko zapakować trunki na prezent?

Jeśli jako opakowanie alkoholu wybieramy woreczek, to warto zdecydować się na taki, który jest wykonany z juty lub filcu. Butelko z trunkiem zapakowane w taki sposób z pewnością będą prezentować się oryginalnie i przywodzić na myśl styl rustykalny. Na pewno spodoba się to nie tylko osobie obdarowanej, ale także innym gościom. Woreczek lub torebkę można dodatkowo przyozdobić papierem, który sprawi, że całość będzie wyglądać atrakcyjniej i doda jednocześnie niepowtarzalnego charakteru podarunkowi.

Jednym z najchętniej wybieranych opakowań na alkohol są tekturowe pudełka. Idealnie sprawdzają się one w przypadku każdego rodzaju alkoholu. Można w nie włożyć wino, whisky, czy też piwo kraftowe. Pudełka kartonowe wykonywane są niezwykle starannie i chronią butelki przed uszkodzeniem. Ich atutem jest także to, że dostępne są w wielu różnych kolorach i wielkościach. Pewne jest to, że przypadną do gustu wszystkim osobom, które szczególną uwagę przykładają do ekologicznego stylu życia. Ponadto wiele firm produkujących tego typu opakowanie na alkohol umożliwia jego spersonalizowanie i dodatnie ciekawych zdobień. Wysokiej jakości opakowania na alkohol, które są ekologiczne, dostępne są na stronie https://ecopako.com/opakowania-kartonowe/opakowania-na-alkohol.

Dla osób, które pragną czegoś bardziej designerskiego, wyrafinowanego i robiącego większe wrażenie można polecić drewniane skrzynki. Choć są nieco droższe, to po użyciu mogą stanowić funkcjonalne pudełeczko na inne gadżety. Ponadto taka skrzynka stanowi jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną ozdobę. Wybór odpowiedniego opakowania zależy w dużej mierze od osoby, która ma zamiar podarować solenizantowi alkohol. Z pewnością każde rozwiązanie jest godne rozpatrzenia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki