Lokalni są fajni: sklep odzieżowy „Fashion Room”

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Prawie każdy właściciel lokalnych firm uważa, że sytuacja przedsiębiorstw jest zła, a nawet bardzo zła i bez pomocy ludzi, klientów, będzie musiała ograniczyć zatrudnienia, albo w ogóle nie przetrwa.

Pani Natalia ze sklepu Fashion Room mieszczącym się przy ulicy Rynek 8 również liczy, że zobaczy światełko w tunelu i przetrwa ten trudny czas.

Fashion Room- branża odzieżowa, która bazuje głównie na angielskich markach. W sklepie znajdziecie nie tylko ciuchy, są również obuwie, torebki, perfumy czy zegarki, można śmiało ubrać się od stóp do głów. Możecie również śledzić stronę internetową sklepu Fashion Room Jaworzno i być cały czas na bieżąco.

Czas pandemii to wyjątkowo trudny czas na przetrwanie dla tego miejsca , bo klientów brak.

Otwarcie tego sklepu to było ogromne marzenie pani Natalki, które udało się zrealizować, a teraz przez pandemię boi się, że będzie musiała zakończyć działalność.

„Kochani bez Was nie damy rady, przychodźcie do nas, wspierajcie nas pomóżcie nam przetrwać. Nasza obsługa jest profesjonalna, każdy klient jest dla nas wyjątkowy. W swoją pracę wkładamy całe serce by każdy był zadowolony.”

Pani Natalia serdecznie zaprasza wszystkich do swojego sklepu i jednocześnie prosi, by odwiedzać to miejsce i wspierać ich, właśnie te lokalne sklepy, by dać im szanse na przetrwanie.

Bez Was drodzy klienci nas tu nie będzie, nie bójcie się przychodzić, wspierajcie nas, możecie się tu czuć bezpiecznie, stosujemy wszystkie procedury bezpieczeństwa w obsłudze klienta. Nie dajmy się tej pandemii pokonać, w Was siła. Liczymy na Wasze wsparcie.”

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki