REKLAMA

Materace kieszeniowe różnią się one jednak od tych klasycznych z wypełnieniem typu bonell jednym istotnym elementem – konstrukcją. W materacach kieszeniowych każda sprężyna znajduje się w osobnej małej przegródce. Takie rozdzielenie elementów sprawia, że sprężyny pracują indywidualnie. Jak to się przekłada na jakość snu?

Marka Hilding od dziesiątek lat oferuje swoim klientom materace, których zadaniem jest zapewnienie komfortowego snu. W ich katalogu znajdziesz najwyższej klasy materace kieszeniowe, które reagując na ciężar ciała użytkownika, idealnie się do niego dopasowują. I to niezależnie czy na materacu śpi jedna osoba czy dwie. Poznaj wszystkie zalety materacy kieszeniowych Hilding!

Materace kieszeniowe podbijają rynek

Jeszcze kilka lat temu mało kto brał na poważnie pojawiającą się na rynku nowość. Pierwsze materace kieszeniowe traktowane były jak młodsze rodzeństwo doskonałych już materacy sprężynowych. Jednak z czasem okazało się, że mają one wiele niedoścignionych zalet. Materace kieszeniowe, które oferuje Hilding zrobione są z najwyższej jakości materiałów. Wykonane w oparciu o najnowszą technologię. Dzięki sprężynom umieszczonym w pojedynczych, lecz połączonych ze sobą woreczkach, materace kieszeniowe zyskały tzw. punktową elastyczność. Oznacza to, że Twoje ciało dostaje wsparcie dokładnie w tym miejscu, w którym styka się z materacem.

Jaki materac kieszeniowy będzie dla Ciebie odpowiedni?

Jeśli chociaż raz czytałeś artykuły na portalu www.zdrowykregoslup.pl, doskonale wiesz, jak ważne dla Twojego kręgosłupa jest wygodne łóżko. Gdy męczą Cię bóle kręgosłupa lub czujesz rano, że jesteś pokrzywiony i pozbawiony energii, nie ma co szukać pośrednich rozwiązań. Wybierz materac Hilding Fandango, który zagwarantuje Ci mocne wsparcie i komfortowy sen. Został on stworzony z myślą o osobach lubiących twarde podłoże do spania. Zbudowany jest z siedmiostrefowych sprężyn kieszeniowych oraz pianki Flexifoam o wysokości 3 cm. Pianka do materaca z jednej strony została wzmocniona warstwą kokosu a z drugiej filcu. Taka budowa produktu gwarantuje doskonałą elastyczność. Materac z łatwością dopasuje się do anatomicznego kształtu Twojego ciała.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kiedy-warto-wybrac-materac-kieszeniowy-1024x682.jpg

Kiedy warto wybrać materac kieszeniowy?

Kieszeniowy materac Fandango zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa, a mięśniom pozwala się zregenerować podczas nocnego odpoczynku. Dzięki wzmocnieniu z filcu i kokosu materac jest jednocześnie sprężysty, elastyczny i bardzo twardy. Czyni go to idealnym produktem dla osób o podwyższonej wadze lub z bólami kręgosłupa. Ten typ materaca wybierz również, gdy osoba, z którą spisz różni się od Ciebie znacznie wzrostem i wagą. Nawet, gdy będziecie spać bardzo blisko siebie, żadne z Was nie odczuje ruchów drugiej osoby. Nie ma więc mowy o zakłócaniu snu! Materac kieszeniowy Hilding Fandango polecany jest również w profilaktyce wad postawy. Śmiało możesz go wykorzystać jako materac dla nastolatka. Producent zadbał bowiem o to, byś z łatwością dopasował rozmiar materaca do swoich potrzeb. W ofercie znajdziesz materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200 oraz największe 180×200.

Głodny informacji? Więcej o właściwym doborze materaca przeczytasz m.in. na stronie www.veronique.pl.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki