REKLAMA

Rozpoczęcie przygody na Instagramie może wiązać się z poczuciem rozczarowania. Nie jest łatwo się wyróżnić i nawet wrzucając posty regularnie nie zawsze mamy szansę zdobyć więcej obserwujących. Dobrze jest poznać kilka taktyk, aby dotrzeć do więcej liczby followersów. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać własną firmę, ale także zarabiać na naszej pracy. Jak więc szybko zdobyć więcej obserwujących i lajków pod zdjęciami, dowiesz się poniżej.

  1. Instagram Followers – klucz do rozwoju
  2. Jak szybko zdobyć więcej followersów na Instagramie
  3. Instagram Like – popularność konta
  4. Czy warto kupić obserwacje na Instagramie

 

Instagram Followers – klucz do rozwoju

Jest to wskaźnik, który określa popularność konta na Instagramie. Im więcej obserwacji na profilu, tym bardziej jesteśmy rozpoznawalni. Strona nagradza najaktywniejszych użytkowników, dając im większy zasięg postów, co następnie przekłada się na nowych obserwujących i tak w kółko. Co jednak zrobić jeżeli Instagram nie chce nas promować?

Jak szybko zdobyć więcej followersów na Instagramie

Zdobycie więcej followersów wymaga czasu i systematyczności. Najlepiej jeśli publikujemy coś codziennie, aby przypomnieć o sobie fanom. Konieczne jest także uzupełnienie opisu profilu, podając imię, aktywności i dane kontaktowe. Dobrym sposobem jest podawanie słów kluczowych pod opisami zdjęć. Można śledzić godziny największej aktywności fanów i dodawać posty w tym czasie. Zawsze jakość jest ważniejsza niż ilość postów. Ostatnio głośnym sposobem na szybkie wypromowanie konta na Instagramie jest także kupno Instagram Followers np. na stronie Wypromowani. Firma oferuje zwiększenie zasięgu profilu już od 0.99 zł gwarantując przy tym prawdziwe obserwacje na instagramie. Czytając opinie klientów serwisu Wypromowani.pl można dowiedzieć się, że realizacja trwa nawet mniej 10 minut a użytkownik ma możliwość indywidualnie skonfigurować pakiet zgodnie z oczekiwaniami. Duża ilość instagram followers pozwoli Ci nie tylko na wypromowanie własnej marki, ale także na wiele korzyści ze strony aplikacji.

Instagram Like – popularność konta

Lajki odpowiadają za popularność zdjęcia i określa się je przez liczbę czerwonych serduszek obok każdego postu. Te dane używane są przez firmy, gdy chcą zawrzeć współpracę z influencerami, aby dowiedzieć się, ile osób będzie mogło zobaczyć ich produkt lub reklamę. Warto pamiętać, że like na instagramie, komentarze, wyświetlania i czas spędzony na oglądaniu zdjęcia są istotne dla algorytmów, które polecają profil. Zbudowanie popularnego konta wiąże się z dużą interakcją na zdjęcia. Kluczem są zdjęcia wysokiej jakości z ciekawymi opisami. Można także zdecydować się na kupno Instagram Like, które pomoże osiągnąć cel o wiele szybciej i dotrzeć do większej grupy odbiorców. Jeśli publikujemy wartościowe treści, ale nie mamy lajków problem tkwi w hashtagach, które skutecznie zwiększają zasięg posta. Muszą być one dopasowane do zdjęcia, opisując dokładnie co się na nim znajduje. Pamiętaj także, aby nie przesadzać z ilością hashtagów, w przeciwnym razie zasięg może zmaleć, a nie wzrosnąć.

Czy warto kupić obserwacje na Instagramie

Jakie są korzyści lub wady kupowania followersów na Instagramie? Mając zaledwie 10 tysięcy obserwacji możesz na przykład reklamować lokalne firmy za setki, a nawet tysiące złotych, im więcej followersów zdobędziesz, tym większe wynagrodzenie możesz otrzymać za jeden post sponsorowany. Sprawdźmy zatem ile kosztują obserwacje na Instagramie na stronie Wypromowani.pl i jak szybko inwestycja może się nam zwrócić. Okazuje się, że 10000 followers na Instagramie w najtańszej konfiguracji kosztuje zaledwie 399zł. To naprawdę niewielka kwota, jaką trzeba zapłacić za popularne konto. Dla porównania taka sama reklama na Instagramie byłaby 10 razy droższa (chodzi o wygenerowanie podobnego zasięgu) przy braku gwarancji uzyskania jakichkolwiek obserwacji. Zakładając, że robilibyśmy na naszym profilu tanie lokowania po 100zł za post, szybka promocja konta z Wypromowani zwraca się już po 4 reklamach. Warto zaznaczyć, że popularni instagramerzy w Polsce potrafią mieć w miesiącu nawet 20 różnych lokowań zarabiając setki tysięcy złotych! Obserwacje na Instagramie na Wypromowani.pl kupisz przelewem, kartą, BLIK, a już wkrótce za SMS czy PSC.

Podsumowanie

Budowanie popularnego konta na Instagramie może być męczące i długotrwałe jednak z pomocą takich serwisów jak Wypromowani.pl ten czas znacznie się skraca. Warto przetestować serwis i kupić na początek nawet 25 obserwacji na Instagramie za 0,99zł, aby zobaczyć jak taka forma promocji wpłynie na nasze konto. Opinie o Wypromowani.pl wskazują, że serwis cechuje się usługami wysokiej jakości i znakomitym kontaktem z klientami więc jest to firma godna polecenia. Pamiętaj również, żeby pracować samodzielnie nad swoim kontem wrzucając wartościowe treści bo bez nich nawet najlepsza reklama może okazać się bezskuteczna.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki