„Dziura na dziurze, tak właśnie wygląda to przejście dla pieszych, coś strasznego”

Jednymi z najczęściej poruszanych problemów, które zgłaszają mieszkańcy do naszej redakcji, są te dotyczące ruchu drogowego np. niebezpiecznych skrzyżowań, przejść dla pieszych czy dziurawych dróg. Dlatego dziś opisujemy właśnie taki problem z jaworznickich ulic.

REKLAMA

Rondo u zbiegu ulic Partyki, Młynarskiej i Chopina. To miejsce doskonale znane i przez mieszkańców Jaworzna i przez kierowców z miast ościennych.

Nie tylko stan drogi i zapadającej się tam kostki brukowej budzi wiele do życzenia, ale usytuowane przy rondzie przejście dla pieszych to nie lada wyzwanie, by przejść przez nie na druga stronę bez zwichniętej nogi.Pan Bogdan jest mieszkańcem Jaworzna. Ulicą Chopina porusza się bardzo często zarówno jako pieszy, jak i kierowca. Dlatego zwrócił do naszej redakcji z prośbą o interwencję w sprawie przejścia dla pieszych, które-jego zdaniem-stwarza niebezpieczeństwo.

Stan ulic w naszym mieście budzi wiele do życzenia, ale ulica Chopina tu przy rondzie to prosi o pomstę do nieba. Dziura na dziurze coś strasznego. Tu jest przejście dla pieszych i żeby przejść na drugą stronę, to naprawdę można nogi połamać, jeszcze jak jest człowiek starszy i mniej sprawny to już w ogóle strach. Wiem, że w każdej części naszego miasta są ulice, które trzeba naprawić, ale ta ulica i to przejście dla pieszych to naprawdę jest w fatalnym stanie.– oznajmił pan Bogdan mieszkaniec Jaworzna.

Nie tylko ta droga wymaga remontu w naszym mieście. Duża część jaworznian nie jest zadowolona ze stanu ulic, wiele dróg wymaga natychmiastowego remontu. Cieszą się jednak serwisy samochodowe. W końcu wymiana elementów zawieszenia do najtańszych nie należy.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ