REKLAMA

Czy jest dobry okres na oświadczyny? Oczywiście, to dni kojarzące się z miłością, np.: Walentynki, noc świętojańska, Wigilia. W zasadzie każdy dzień na zaręczyny, który parze się wymarzy, jest znakomitym pomysłem. Przychodzi w końcu czas, że zakochani zaczynają rozmawiać o wspólnym życiu. Dla mężczyzny to znak, że nadszedł moment, aby ukochanej wręczyć pierścionek zaręczynowy i poprosić ją „o rękę”. Do oświadczyn trzeba się właściwie przygotować: kupić pierścionek i kwiaty, zorganizować romantyczną randkę, ze świecami i ulubionym winem kochanej kobiety.

Walentynki z niespodzianką

Walentynki to święto miłości – idealny moment na niespodziankę życia, czyli na oświadczyny. Zaręczyny to najpiękniejsze wyznanie miłości, obietnica wieloletniego uczucia, pójścia razem przez życie, bycia rodziną. Walentynkowe zaręczyny w romantycznym miejscu, z pięknym pierścionkiem Auroria mogą spotęgować wybuch zachwytu i radości ukochanej kobiety. Szansa na magiczne słowo „tak” jest wtedy bardzo duża. Oświadczyny w Walentynki to niespodzianka, którą wybranka będzie pamiętała na całe życie.

Rodzaje pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny to specjalna chwila, w której jest 3 aktorów – zakochana para i pierścionek. Jaki powinien być pierścionek zaręczynowy? Na pewno powinien być dopasowany do gustu kobiety, z brylantem, diamentem lub innym kamieniem jubilerskim, który lubi ukochana. Tradycją jest, że pierścionek zaręczynowy powinien być złoty, ponieważ złoto symbolizuje wieczność, miłość, niezniszczalność serce, światło słoneczne, życie, stałość i doskonałość. Inaczej mówiąc złoty pierścionek zaręczynowy, jest symbolem związku, miłości i chęci wspólnego przejścia przez życie. Jest taki jak miłość – stały, ponadczasowy, doskonały, a jednocześnie delikatny i mający w sobie nutę tajemnicy przyszłości. Pierścionki Auroria występują w trzech kolorach złota: żółtym (klasycznym), białym i różowym. Ich oczka są wykonane z brylantów i diamentów. Do wyboru są wzory tradycyjne i nowoczesne.

Sprawdź: Na co zwrócić uwagę kupując pierścionek?

Certyfikat jakości

Zaręczyny to początek wspólnej życiowej drogi. Pierścionek należy podać w pięknym, szlachetnie wyglądającym pudełku. Warto wiedzieć, że pierścionki Auroria posiadają certyfikat jakości w formie plastikowej karty i pisemną gwarancję na 50 lat. Są to produkty unikatowe, którym nie brak charakteru. Pierścionki zaręczynowe to połączenie prawdziwego kunsztu jubilerskiego z nowoczesnym lub klasycznym wzorem, którego zwieńczeniem jest olśniewający swoim blaskiem kamień, np.: diament lub brylant.

Jaki pierścionek kupić na zaręczyny? To dylemat przyszłego pana młodego. Najlepiej, aby przyszły mąż przypatrzył się biżuterii, jaką nosi ukochana. Dowie się dzięki temu, jaki rodzaj wzornictwa lubi, jaki jest jej ulubiony kolor złota. Diamenty i brylanty zazwyczaj podobają się wszystkim kobietom. Największym problemem jest wybór rozmiaru, jeżeli przyszły pan młody chce, aby pierścionek był niespodzianką na Walentynki.

Sprawdź pierścionki zaręczynowe na walentynki Auroria

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki