REKLAMA

Uwaga Rodzice oraz Uczniowie!

Właśnie wystartowały zapisy na kolejną edycje „Szkoły z Gigantami„.

Po raz kolejny Giganci Programowania w Jaworznie zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w bezpłatnej akcji webinarów poświęconych programowaniu oraz matematyce

SZKOŁA Z GIGANTAMI – START 10 MAJA

Zapisy

„Szkoła z Gigantami” to cykl 4 webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.

W ramach „Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

„Programowanie w czterech wymiarach gamingu”– to cykl bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defense, tanks oraz battle royale

Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.

Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty!

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Zarejestruj się już teraz!

W formularzu wybierz typ kursu > Online > Darmowe warsztaty Szkoła z Gigantami online (trzecia opcja). 

Zapraszamy!

Giganci Programowania JAWORZNO

tel: 536-202-208

email: jaworzno@giganciprogramowania.edu.pl 

www.facebook.com/giganciprogramowaniajaworzno

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki