Życie bezdomnego Ignacego dzięki pomocy ludzi się zmienia – „zaczynam pracę, nie mogę w to uwierzyć”

Bezdomny pan Ignacy zaczyna nowe życie. Dziś spotkał się z osobą, która daje mu na to szanse. Od wtorku, 4 maja zaczyna pracę!

REKLAMA

Dzisiejszy dzień dla pana Ignacego to jeden z najlepszych dni w życiu. Po codziennej tułaczce, szukaniu jedzenia i schronienia odmienia się jego życie. Osoba, która spotkała się dziś z panem Ignacym, chce pozostać anonimowa, ale to, co zrobiła by pomóc bezdomnemu, jest bezcenne.

Wtorek 4 maja to będzie dla pana Ignacego pierwszy dzień pracy i początek nowego życia. Niestety kwestia dachu nad głową, jeszcze jest nierozwiązana, praca już jest zapewniona, ale dalej szukamy dla pana Ignacego miejsca, gdzie będzie mógł zamieszkać. Wystarczy pokoik, który pan Ignacy będzie mógł opłacać, jak tylko stanie na nogi i zacznie zarabiać. Pomożecie?Nie wierzy, że zaczyna nowe życie. Jednak jeszcze daleka droga by mógł stanąć na nogi. Potrzebuje dosłownie wszystkiego. To naprawdę cudowny człowiek, który zasługuje na pomoc. Już znalazły się osoby, które wyciągnęły do niego rękę, dają mu pracę i wierzymy również że i znajdą się ludzie, którzy dadzą mu dach nad głową.

Bezdomny pan z opuszczonego budynku w Szczakowej

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki