10 urodziny Jazz Clubu przed nami!

Już w najbliższy weekend odbędą się okrągłe, 10 urodziny Jazz Club Muzeum. Właściciel Zbigniew Woszczyna zaprasza i zachęca do wzięcia udziału, bo zdecydowanie będzie się działo.

REKLAMA

Sobota to czas największych imprez i nie inaczej będzie w tą najbliższą. Na wszystkich, którzy odwiedzą lokal, czekać będzie oczywiście, muzyka grana na żywo przez zespół BR BAND, ale także jam session, dlatego każdy muzyk posiadający sprzęt jest mile widziany i będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Dodatkowo będzie tort urodzinowy, gros niespodzianek i oczywiście świetna zabawa.

To wszystko wydarzy się w sobotę, jednakże niedziela również będzie intensywna, ponieważ odbędzie się koncert finałowy Piotr Nalepa Breakout Tour. Będzie to koncert nie tylko finałowy urodzin, ale także upamiętniający Mirę Kubasińską oraz Tadeusza Nalepę. Zespół pod przewodnictwem syna Tadeusza Nalepy, Piotra zagra największe kawałki zespołu Breakout. To wydarzenie jest biletowane.

Stali bywalcy i miłośnicy lokalu z pewnością przybędą, ale jak przekonać osoby, które nie miały okazji pojawić się do tej pory w Jazzie? O ile takie w ogóle są w naszym mieście, to nie muszą się niczego obawiać. Warto przyjść i zobaczyć jak urodziny wyglądają w praktyce. Sobota będzie czysto nieformalna i zdecydowanie będzie wesoło. A niedzielna gwiazda mówi sama za siebie.

Trzeba przyznać, że zbliżający się weekend zapowiada się mocno imprezowy.

Sobota 18 września
BR Band + Jam Session – start 19:00 – wstęp wolny

Niedziela 19 września
Piotr Nalepa Breakout Tour – start 19:00 – bilety 60 pln

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki