Odkryjmy siebie na nowo – Weekend dla małżeństw

Agnieszka i Maciek Gromadka, animatorzy z Jaworzna zapraszają na weekend dla małżeństw. Spotkania prowadzone są w formie wyjazdowej, to dobra okazja, żeby zmienić otoczenie i popracować nad więzią małżeńską.

Najbliższy weekend dla małżeństw “Odkryjmy siebie na nowo” zaplanowany jest w Hałcnowie od 8 do 10 października.

REKLAMA

Zostały jeszcze wolne miejsca,  na podstawowy weekend dla małżeństw można zapisać się za pomocą formularza na stronie internetowej: www.spotkaniajaworzno.pl

Agnieszka i Maciek to małżeństwo z długim stażem, które kiedyś również korzystało z weekendów małżeńskich. Teraz to oni są jednymi z animatorów pomagającym parom w trudnych chwilach.

Na takich weekendach dla małżeństw, małżonkowie przede wszystkim uczą się ze sobą rozmawiać. Dialog i zrozumienie są niezbędnym elementem, aby małżeństwo było udane.

Weekendy dla małżeństw są tak naprawdę dla małżeństw z każdym stażem, zarówno dla tych świeżo po ślubie, aby umocnić więź, ale także dla małżeństw bardziej doświadczonych dotkniętych kryzysami.

Czasem trudno jest namówić drugą stronę na taki wyjazd, jednak pary bardzo często wracają na weekendy pogłębiające. Pan Maciej opowiedział historię, że jeden z uczestników nie miał pojęcia, gdzie zabiera go żona, myślał, że będzie to SPA – ostatecznie wyjechał z weekendu dla małżeństw bardzo zadowolony.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki