Pamiętacie 15- letniego Maksa z Jaworzna, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i padaczką? Rodzice nadal proszą o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na operację w USA dla syna, operacji, która jest jedynym ratunkiem dla chłopca.

REKLAMA

Maks Tomala to już 15-letni chłopiec z Jaworzna. 10 października obchodził swoje piętnaste urodziny. Maks, od kiedy przyszedł na świat, toczy nierówną i szalenie niesprawiedliwą walkę o swoje życie. Chłopiec cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę lekooporną. Kręgosłup latami obciążony i nienaturalnie wygięty zaczął się deformować. Wada pogłębia się bardzo szybko, kręgosłup miażdży narządy wewnętrzne – płuca i serce. Ekstremalna skolioza zabija Maksia! Jedyną szansą jest operacja, której podjąć się zdecydowali specjaliści w USA. Koszt tej operacji to ponad 700 tysięcy złotych.
Bez pomocy ludzi o dobrych sercach rodzice nie dadzą rady uzbierać tak dużej kwoty, a muszą ja uzbierać do 30.10.2021 r. Pomóżmy więc uratować życie Maksa!

Maksio od narodzin zmaga się z chorobą. W ostatnim czasie jego kręgosłup zaczął krzywić się w dramatycznie szybkim tempie. Nacisk kręgosłupa miażdży narządy wewnętrzne płuca i serce! Skolioza w tej chwili bezpośrednio zagraża jego życiu. Jedyną nadzieją jest operacja kręgosłupa. Lekarze w Polsce nie są w stanie pomóc Maksowi. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by znaleźć specjalistę, który podejmie się tego wyzwania. Dr.David Feldman z Paley Institute przy St. Marys Medical Center na Florydzie jest gotów zoperować Maksa dając mu szansę na życie. Operacja została zaplanowana już na 12 listopada tego roku! Aby doszła do skutku na portalu siepomaga.pl utworzyliśmy zbiórkę (www.siepomaga.pl/maks-tomala) by zebrać niezbędne środki a kwota, która uratuje życie Maksia powala z nóg to aż 700 tysięcy złotych.
Robimy wszystko by, do 30 października zebrać potrzebne środki, ale sami nie damy rady. Na portalu społecznościowym utworzyliśmy grupę licytacyjną, na którą gorąco zapraszamy każdego. Wystawiając przedmioty i usługi oraz licytując, każdy może pomóc Maksiowi. Liczymy na pomoc mieszkańców Jaworzna, którzy dołączą do #TeamMaksa i pozwolą mu wygrać tę bitwę. Zapraszamy do grupy „Licytacje dla Maksa Tomali” na Facebooku. Mamy bardzo mało czasu dlatego bardzo ważne jest, by udostępniać link do zbiórki. www.siepomaga.pl/maks-tomala. Pomóc Maksowi można również wysyłając sms na numer 72365 o treści 0139501.
Dziękujemy za każde wsparcie. – Rodzice Maksa.

Każdy, kto tylko ma chęć pomóc Maksiowi, może to zrobić na wiele sposobów: poprzez udostępnienia, licytacje, wysyłając SMS na numer 72365 o treści 0139501, lub wpłaty na siepomaga.pl, do czego bardzo gorąco zachęcamy! Pamiętajcie, dobro zawsze wraca!

Link do strony na Facebooku, gdzie odbywają się licytacje dla Maksa: https://www.facebook.com/groups/168491342123755

POMAGAMY MAKSIOWI !!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!! DOBRO ZAWSZE WRACA!!!

 

By zdążyć z pomocą dla 14-letniego Maksia z Jaworzna

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki