Nowa Sala Bankietowa Gościniec Sosina zaprasza na niezapomniane i wyjątkowe Andrzejki 2021, które odbędą się już 27 listopada o godzinie 20:00 przy Zalewie Sosina. Zabawa z DJ Zibim i mnóstwo pysznego jedzenia to coś, czego możecie być pewni.

REKLAMA

Andrzejki, czyli wieczór wróżb w 2021 roku powinno spędzić się w jedynym takim miejscu w naszym mieście. Tym miejscem jest Nowa Sala Bankietowa Gościniec Sosina przy Hotelu Wodnik nad Zalewem Sosina.

Specjalnie przyszykowane menu na te okazje, które zawiera wyjątkowe przystawki, dwa gorące dania, zimny bufet, słodki bufet oraz napoje bez ograniczeń to tylko część z zalet tego wieczoru. Muzyką oraz szeroko pojętą zabawą zajmie się DJ Zibi.

W Hotelu Wodnik od kilku lat prowadzona była gruntowna modernizacja. Stali bywalcy hotelu zdecydowanie zaskoczą się tym, jak zmieniło się to miejsce. Podobnie jak sam zalew, który dzisiaj oferuje ogrom sposób na rekreacje. W gościńcu w dobudowanej sali na dwóch poziomach może bawić się ponad 200 osób, co daje możliwość organizacji tam wesel lub innych imprez na dużą liczbę gości. Ponadto zaplecze hotelowe sprawia, że nie trzeba martwić się o nocleg dla zaproszonych osób.

Start Andrzejek planowany jest na godzinę 20:00, a kosz to 170 złotych od osoby.

Wszelkie informacje znajdą Państwo również pod numerem telefonu: 500-163-870.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki