W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na organizowanie różnych imprez okolicznościowych w restauracjach. Ich właściciele muszą więc zadbać o odpowiednie nagłośnienie restauracji, aby klienci byli zadowoleni. Najczęstszym montowanym nagłośnieniem są głośniki naścienne. Warto jednak przed ich zakupem dokonać odpowiedniego rozeznania w temacie, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku. Pomysłem wartym rozważenia mogą być głośnik marki Apart mask.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na organizowanie różnych imprez okolicznościowych w restauracjach. Ich właściciele muszą więc zadbać o odpowiednie nagłośnienie restauracji, aby klienci byli zadowoleni. Najczęstszym montowanym nagłośnieniem są głośniki naścienne. Warto jednak przed ich zakupem dokonać odpowiedniego rozeznania w temacie, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku. Pomysłem wartym rozważenia mogą być głośnik marki Apart mask.

Głośniki Apart idealnie nadają się do nagłośnienia restauracji

6,5 calowy głośnik 6C
Głośnik ten jest propozycją urządzenia z dobrą skutecznością sięgającą 90dB, szerokim pasmem przenoszenia oraz dużą mocą, dochodzącą do 152W. Stanowi on ciekawą propozycję dla wszystkich, oczekujących uzyskania dobrej jakości dźwięku. Jakość dźwięku zapewnia dwudrożna konstrukcja głośnika, na którą składa się 1-calowy przetwornik przenoszący wysokie tony oraz przetwornik niskotonowy 6,5 cala. Projektanci zadbali o to, aby mimo swoich dość sporym rozmiarów głośnik idealnie wkomponował się w ścianę nie rzucają się oczy. Zapewnia to odpowiedni design głośnika. Montaż głośnika jest bardzo wygodny i praktyczny, bowiem dzięki zastosowaniu uchwytu z technologią ClickMount urządzenie można zamontować jednym kliknięciem. Stanowi to również duże ułatwienie przy odpowiednim ustawieniu głośnika.

4,25 calowy głośnik 4CT
Głośnik ten odznacza się dużą uniwersalnością i wszechstronnością w zastosowaniu. Podobnie jak w przypadku 6,5 calowego głośnika tej marki posiada dość szerokie pasmo przenoszenia oraz skuteczność, wynoszącą 89 dB. Możemy w nim uzyskać moc na poziomie 50W. Dwudrożna konstrukcja składająca się z przetwornika niskotonowego 4,25 cala oraz przetwornika 1 cala wysokotonowego zapewnia wysoką jakość dźwięku. Zastosowany w głośniku system ClickMount zapewnia nie tylko łatwość montażu, ale pozwala też ukryć różne złącza czy okablowanie. Jest to więc idealna propozycja głośnika dla osób ceniących wysoką jakość dźwięku z minimalizmem.

6,5 calowy głośnik 6CT
Naścienny głośnik charakteryzujący się wysoką skutecznością (90dB), szerokim pasmem przenoszenia oraz wysoką mocą na poziomie 150 W. Jest głośnik 6,5 calowy, którego design jest bardzo nowoczesny. Dwudrożna konstrukcja składająca się z przetwornika niskotonowego oraz przetwornika wysokotonowego 1 cala zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku. Urządzenie to wyposażone jest w system ClickMount zapewniający szybki i łatwy montaż. Model ten odznacza się dodatkowo bardzo wysoką klasą odporności na poziomie IP 64 dzięki zastosowaniu tworzywa wzmocnionego ABS oraz maskownicy wykonanej z aluminium. Z tego też względu może zostać użyty nawet w trudnych warunkach przestrzennych.

4,25 calowy głośnik 4C
W modelu tym została zastosowana bardzo oryginalna konstrukcja, dzięki której możliwe jest wydobycie bardzo czystych dźwięków. Głośnik ten może być wykorzystywany w różnego rodzaju sytuacjach i przestrzeniach o całkiem odmiennej akustyce. Jest bardzo trwały przez zastosowanie wzmocnionego tworzywa ABS PP4 oraz maskownicy wykonanej z aluminium. Długotrwałe działania i wysoką jakość dźwięku zapewnia dwudrożna konstrukcja z przetwornikami niskotonowymi4,25 cala oraz wysokotonowym 1 cala. Głośnik ten jest niezawodny przez wbudowanie ochrony trzy stopniowej. Konstrukcja ClickMount zapewnia natomiast szybki i łatwy montaż.

Głośniki Apart mask są bardzo ciekawym wyborem dla ludzi szukających czystych dźwięków do swoich restauracji. Wysoka jakość wykonania, bardzo dobre parametry o łatwość montażu sprawiają, że są produktem zdecydowanie wartym polecenia.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki