Huczne obchody Dnia Mamy w pm nr 10

Przedszkole miejskie nr 10 w Jaworznie hucznie zorganizowało obchody Dnia Mamy w formie pikniku, na którym czekało na rodziców mnóstwo atrakcji.

REKLAMA

Przedszkole miejskie nr 10 w Jaworznie z pomysłem i dużym zaangażowaniem podeszło do tematu obchodów Dnia Mamy, które połączyło w jedno wydarzenie z Dniem Taty oraz Dniem Dziecka.

Podczas pikniku rodzinnego każda grupa przedszkolaków zaprezentowała swoje umiejętności taneczno-wokalne, co wyraźnie wzruszyło co niektórych rodziców. Dodatkowo każda mama i każdy tata mogli skorzystać z porad licznie przybyłych zaproszony gości. Trenerzy personalni, makijażystki czy terapeuci to tylko niektóre z atrakcji, które na nich czekały. Nie można zapomnieć także o przygotowanej kafejce z przekąskami dla rodziców czy krótkiego koncertu Jarosława Gałeckiego. Dzieci jednak najbardziej zainteresowane były wspólną zabawą, co wyraźnie było widać na ich uśmiechniętych twarzach. Określenie, że wszyscy bawili się rewelacyjnie jest zbyt małe, zabawa była po prostu fantastyczna, a dzieci długo będą jeszcze wspominać ten dzień.

Przedszkole miejskie nr 10 bardzo ambitnie podeszło do tych obchodów i jesteśmy ciekawi jak będzie wyglądał kolejny piknik.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki