Jerzy Herman na scenie Klubu To i Owo

W Klubie To i Owo, na jego scenie muzycznej im. Karin Stanek, zaprezentował się jaworznianin Jerzy Herman. Koncert odbył się w piątek 29 lipca. Widownia szczelnie wypełniła się żądną miłych wrażeń publiką. Nic dziwnego, kto nie chciałby na żywo wysłuchać pana Jerzego, finalisty tegorocznej edycji telewizyjnego show The Voice Senior. Ponieważ pan Jerzy to nad wyraz miła i otwarta osoba, zaproszenie Klubu To i Owo grzecznie, bez ceregieli przyjął.

REKLAMA

Każdy kto choć trochę zna pana Jerzego wie, że scena to jego autentyczny żywioł. Może i brzmi banalnie, ale sedno sprawy oddaje. Tak więc zaproszenie Klubu To i Owo przyjął pan Jerzy z niekłamanym zadowoleniem.

W piątkowym koncercie pan Jerzy zaprezentował się w nowym materiale, na dokładkę zaskoczył publikę miłą niespodzianką.

Jak nam się zdaje pan Jerzy to już taka jaworznicka gwiazda sceny muzycznej – świetnie rozpoznawalny, co krok proszony o autografy i wspólne sweet focie.

Publika koncertem się nie rozczarowała, wszystko się wyśmienicie udało wraz ze wspólnym muzykowaniem. Każda dobra chwila jest na wagę złota, a dobry humor górą. Tak właśnie było, scena muzyczna Klubu To i Owo świetnie się sprawdza.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki