sobota, 24 lutego, 2024

Charytatywne Karaoke Night dla Karoliny Majewskiej

Strona głównaNewsCharytatywne Karaoke Night dla Karoliny Majewskiej

Charytatywne Karaoke Night dla Karoliny Majewskiej

- Advertisement -

Jaworznianka Karolina Majewska jest poważnie chora, wymaga pilnej właściwej pomocy lekarskiej. Niestety polski NFZ nie może jej w tej walce z chorobą wesprzeć.

Karolina potrzebuje dużego wsparcia finansowego – mówi Agnieszka Chyla – dlatego chciałyśmy zrobić dużą imprezę, z duża ilością ludzi, którzy wrzucą do puszki i pomogą Karolinie zwyciężyć tę chorobę. Leczona będzie zagranicą, na Litwie. Kwota to 200 tys. złotych. W Polsce nie da się tego wyleczyć.

W tej trudnej dla pani Karoliny sytuacji skrzyknęło się doborowe grono osób, które ją wsparło, organizując akcje charytatywne. W piątek 9 lutego zorganizowano dla Pani Karoliny Karaoke Night w Klubie Gravitacja.
– W to wydarzenie zaangażowało się bardzo dużo ludzi – mówi Justyna Bury. – Ta impreza jest zwieńczeniem całej pracy ostatnich dwóch tygodni. Na licytację wystawiłyśmy prawie 85 różnych usług, od osób prywatnych i firm z Jaworzna, praktycznie całe Jaworzno jest poruszone. Mam nadzieję, że te osoby się pojawią, po to, żeby poznać się z osobami, które wylicytowały daną usługę i oczywista wesprzeć Karolinę.

Wydarzenie otworzyły Mistrzynie Europy w Modern Jazz z Szkoły Tańca Elite. Ta ceniona szkoła tańca wielokrotnie angażowała się w akcje charytatywne.
 – Jesteśmy chętne, żeby się angażować – mówi Aleksandra, Akademia Tańca Elite – ponieważ jest to pomoc dla osoby potrzebującej. Możemy też wypromować naszą Akademię-

Pomoc osobom potrzebującym daje wiele radości. Doskonale rozumieją to ci, którzy w trudnych sytuacjach nie pozostawiają innych samym sobie.
Na pewno daje radość – mówi Kinga, Akademia Tańca Elite. – Dobrze jest pomóc temu, kto tego potrzebuje a przy okazji możemy czerpać z tego radość, bo robimy to, co kochamy, czyli tańczymy, to już podwójne zwycięstwo dal nas i dla osoby, która potrzebuje.

W wydarzeniu brał również udział raper Kucim. Jeśli chcecie dołączyć do szlachetnego grona wspierających panią Karolinę w walce z chorobą, zajrzyjcie na stronę Kasa dla Karoliny Majewskiej. Tam dowiecie się wszystkiego o trwającej zbiórce. Jak mawiał twórca skautingu Lord Baden-Powell „Starajcie się zostawić ten świat trochę lepszym, niż go zastaliście”. Czasami takie starania nie wymagają wielkich poświęceń, liczy się każda złotówka i to dosłownie.

Nadzieja na dłuższe życie: Historia walki Karoliny z rakiem

 

- Advertisment -

Jaworzno mało znane – Kto czy co?

W  odcinku "Jaworzno mało znane - Kto czy co?" po raz kolejny wybieramy się do jaworznickiej Szczakowej i jeszcze raz pochylamy się nad kwestią...

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Istebnej odbyły się 21 lutego. Wydarzenie to zgromadziło uczniów i nauczycieli jaworznickich szkół, którzy rywalizowali w konkurencji SLALOM...

Adela Niciarz nominowana w plebiscycie Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2023 w Jaworznie

Trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Roku w Jaworznie. Adela Niciarz to kolejna nominowana do tytułu za rok 2023. Jeżeli to Adela Niciarz ma zostać najpopularniejszym sportowcem...